Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak akik még tanulna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak akik még tanulnak egyetemen (kémia, fizika, matek vagy más hasonló szak) és nincs barátnőtök, miért nincs, nem akartok kapcsolatot, vagy nem találtok párt vagy nincs rá időtök?

Figyelt kérdés

Elsősorban PhD hallgatók válaszára lennék kíváncsi, tehát akik még továbbtanulnak főleg ilyen szakokon mint kémia, fizika, matek, informatika...és akiknek nincs barátnőjük épp vagy nem is volt, vagy nem sok tapasztalatotok van szerelem téren, mi az oka ennek? Miért nincs barátnőtök, nem is hiányzik nektek kapcsolat most, nem akartok barátnőt valamilyen okból, vagy nehezen találtok megfelelő lányt vagy úgy gondoljátok nincs rá időtök? Komolyan érdekelne, én is tanulok egyetemen egy ilyen szakon, elhiszem, hogy fontos, hogy bejezzétek a tanulmányaitokat, de vajon most tényleg az nektek a legfontosabb és ha az utatokba kerülne egy lány aki még azt a szakot is tanulja amit ti is és jól kijönnétek, egyáltalán nem is csúnya, sőt mondjuk tetszene nektek, akkor azért megpróbálnátok a hódítást?

Milyen lányt tudtok elképzelni magatoknak mind külsőre és belsőre?


Kérlek írjatok kort,nemet is,köszi előre is :)



2015. aug. 19. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, általánosításnak tűnhet de a legtöbb ilyen szakon tanuló srác nem túl szociális jellegű, és nehezen ismerkedik. Gondolom ez az oka ennek.
2015. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak alapképzésre járok (és kétlem, hogy valaha befejezem), de ha nem haragszol én is válaszolok.


Mindig is hiányzott, de nem értek a nőkhöz. És nem is igazán láttam esélyét annak, hogy barátnőm legyen. Inkább próbáltam más problémákba temetkezni.

2015. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

szerintem is lehet benne valami, hogy nehezebben ismerkednek ilyen téren.

Viszont én megismertem egy srácot és ő különben elég közvetlennek tűnik szinte mindenkivel, ugye intelligens is, de barátnője az nincs, és 1x hallottam, hogy mondta egyik osztálytársnőmnek, hogy neki már nincs barátnője, tehát lehet, hogy volt, de azt nem tudom mikor és meddig, de ha volt is lehet, hogy csak az az egy, nem hinném, hogy túl sok tapasztalata lenne ilyen téren (26F). Nekem viszont megtetszett, és úgy tűnt neki is bejövök, mindenesetre kedvel, szimpatikus lehetek neki, de abban nem vagyok biztos, hogy tetszek is. És most már még bonyolultabb is a helyzet.


2-es válaszoló te hány éves vagy? Ha látnád, hogy egy ilyen lány mint amit a kérdésben leírtam próbálna közeledni feléd persze csak finoman, nem egyből bevallaná neked, hogy tetszel neki, csak próbálna jelezni és ezt látnád rajta akkor azért próbálkoznál nála, nem utasítanád el?

2015. aug. 20. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok.

Az egyik gond az, hogy nem tűnne fel ha közeledni próbálna. Nem ismerem fel a női jeleket. Próbálkozni meg amúgyse mernék.

A másik probléma, hogy már nagyon hozzászoktam a magányhoz. Hiányzik, hogy legyen barátnőm, de nem tudnék alkalmazkodni senkihez.

2015. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!