Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 22 eves fiúként mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 eves fiúként mért nincs barátnőm nincs gond a kinézetemmel járok gyúrni mi jön be még a csajoknak? Pénzem is van jó sok

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy aranyos barátnőt nem csinibabát de azért nézzen ki jól legyen csinos szép mit tegyek? nincs közös témám se a csajokkal valaki tudna tippeket adni?
2015. aug. 21. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Régi szám, de aktuális.. "izmos kocka has üres fej te is csak kirakatbábú vagy..."


Ideje annyit foglalkozni a személyiségfejlesztéssel és olvasással, mint amennyit gyúrni jársz! Hogy ne kongjon a buksi amikor meg ke szólalni!

2015. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz.. Azt hiszed azért, mert izmos vagy és van pénzed máris jár neked egy szép, csinos barátnő? Hát megsúgom, hogy nem.

Én messziről kerülöm a hozzád hasonló pasikat. Nem csak a külső "kell" rendben legyen, hanem a belső is, ami rólad nem mondható el. Ez a kérdés alapján meg valahogy egy tipikus "kigyúrt" beképzelt pasi jut eszembe, aki úgy jár-kel az utcán, mint valami kiskirály és sugárzik róla a beképzeltség. Nem mondom, lehet nem vagy ilyen, de számomra rendkívül taszító ez a stílus.

2015. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nincs veled gond. Az ilyen gyúrós haverjaim nem győznek dugni. Felpakolják a képeiket Facebookra, egy nap alatt összejön 100 like a legszebb csajoktól a városból és már írnak is nekik, elviszik őket ide-oda és már meg is vannak. Ahogy megfigyeltem fontos lépés, hogy megmond nekik, te komoly kapcsolatot szeretnél. Mindnek ezt mondják. Én nem gyúrok, kedvem sincs átverni a csajokat, nőm sincs, de legalább ilyen haverok vannak.
2015. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bicepszed nagyobb mint az agyad a biztos.:D
2015. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Úgy néz ki, hogy még sincs elég pénzed!
2015. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Egót kicsit lejjebb! Jó sok pénzzel max a kur*ákat tudod megfogni. Előttem szólók tanácsát fontold meg. Meg azt hogy dugni akarsz vagy komolyabb kapcsolatot.. utóbbihoz tényleg le kéne szállni a magas lóról!
2015. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gyurok, ~35 kg felesleg van rajtam amit le kéne adni. Nem vagyok gazdag, csak átlagos keresetű.

Több mint 6 éve van egy gyönyörű barátnőm akivel évek óta boldogan együtt élünk és házasságot, gyerekeket tervezünk hamarosan.


Na most ezt azert irtam, hogy ébredj fel az álomvilágból. Nem a pénz és a gyúrás számít. Persze kivétel ha csak egy-egy ejszakara kell nő. De akkor meg olcsobb a prosti mint évekig gyurni, pénzt keresni...

2015. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Azokra ne hallgas akik azt mondják hogy kerülik a pénzes pasikat, ez általában ilyen felszínesség hogy azt hidjék az adott kommentelőről hogy erkölcsös nő meg ilyenek. Tudod. A nők azt akarják elhinteni megukról hogy a pénz egyáltalán nem érdekli őket. A lényeg, egy kicsit dolgozz a személyiségeden kis intelektusra van szükséged és kifinomultságra. Csak egy nagyon picire. Olvass könyveket, sokat fog javítani a szókincseden.
2015. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2-es megsúgom, hogy ha pénze lenne akkor nem kéne izmosnak se lennie és járna neki a barátnő ;)


Ha meg izmos és még pénzes is akkor bármelyik luvnyát megkapja..


De élj csak a te kis álomvilágodban.

2015. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es én pedig megsúgom neked, hogy ez közel nem így működik. Ez a gond a legtöbb hapsival, hogyha pénze van azt hiszi ő az Isten és bármit megtehet, illetve bárkit megkaphat. Ki kell ábrándítsalak, hogy a nők sem tárgyak, akiket pénzért megveszel, hazaviszel és kedvedre szórakozol velük. :)


"Ha meg izmos és még pénzes is akkor bármelyik luvnyát megkapja.."

SZERINTED. Látszik, hogy nem sok közöd volt még igazi nőkhöz, mert akkor tudnád, hogy baromságokat beszélsz + egy normális férfi nem nevezné a nőket "luvnyának".


De ha te ettől este jobban alszol, egye-fene, ringasd magad a hülyeségeidbe.

2015. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!