Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos sokan panaszkodnak fórumokon, oldalakon hogy nekik így meg úgy nem jött össze a kapcsolat, hiába találtak egymásra, ha az egyik nem képes kapcsolatot tartani! Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem a mai világban sokkal könnyebb a kapcsolat tartás ami segíti az együtt maradást.

pl.netezés,emalezés,telefon,levél postai úton,skyp,sms,facebook

mégis sokan lusták arra vagy nem tudom ennyire nehéz kapcsolatot fennt tartani?

Néhány percük nincs az embereknek a másikra?

akkor mégis miért akarnak ezek az emberek társat maguknak?

ha nem képesek írni egymásnak levelet sem????



2015. aug. 24. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Éppen ez a baj. Ma már az van, hogy ne foglalkozz a másikkal, nem elég jó neked. Sok olyan ismerkedés van ahol a felfogásuk sem hasonló, vagy másfajta kapcsolatot keresnek.
2015. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz!


"az egyik nem képes kapcsolatot tartani"


Pontosabban nem nem képes, hanem nem hajlandó, nem akar!

2015. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy ha az egyik fél "nem képes kapcsolatot tartani", akkor az a legnagyobb valószínűséggel azt jelenti, hogy csak másik ember gondolta úgy, illetve szerette volna hinni, hogy "egymásra találtak", de az érzés nem igazán volt kölcsönös.
2015. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!