Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tudtok nekem erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok nekem erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül nehéz jó barátnőt találni. Olyat aki normális, érti a viccet, elragadó és nem él kicsapongó életet folyton.


Én egy laza, sportoló srác vagyok, nem iszok, nem cigizek, mert nincs szükségem rá. Olyan vagyok aki mindenre kapható programok terén, és eddig minden barátnőmet a tenyeremen hordoztam, ez abból is látszik, hogy a leghosszabb kapcsolatom 3 évig tartott. Komolynak, céltudatosnak és vidámnak tartom magamat, de egyszerűen rengetegen szimplán csak lekoptatnak, és nagyon elvesztettem a fonalat már a sokadik ilyen után. Biztosan a kinézetemmel lehet a probléma, vagy mert nem zselézem a hajamat, mint a mai sok idióta "férfinek" csúfolt csoport nagy része. Legtöbbje többet tölt a tükör előtt mint ti lányok...


Szóval...hol bujkáltok normális lányok? :)

21/F



#lány #szerelem #normális lány #Mai kifordult világ.
2015. aug. 26. 00:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott, ahol a normális férfiak.:(
2015. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan. Egyedül, mi? Egymásra meg már csak azért sem találnak, mert nem hisznek a másiknak, és élből elítélik....
2015. aug. 26. 00:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, mintha csak én írtam volna!


Bár én néha iszom, 2 és fél év volt a leghosszabb, és hajlakkot használok :D Nem hiszem, hogy "élből elítélnének", én egyszerűen csak szerencsétlennek tartom magam az utóbbi hónapokban.


21/F

2015. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jelen!

18/L


Es a 185cm magas baratom hata mogott bujkalok :D

2015. aug. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mumusan ***** válasza:

El kell hogy keserítselek, de a megfigyeléseim alapján a most 18-22 éves korosztályú lányok vagy totál komolytalanok, kis libák, vagy kapcsolatban vannak. Nagyon kevés a normális értékrendű ember amióta a Facebook hatalmába kerültek. Főknt akiket 14-16 évesen szippantotta be.

28N

2015. aug. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kuldesz magadrol kelet?:)
2015. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyen lány vagyok (csak valószínűleg észre sem vennél, mert nem vagyok szép) és az én barátom sem zselézi a haját.
2015. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján még én is normálisnak minősülök. Szóval valószínűleg egész sok normális (és szingli) lány van még mindenfelé, csak meg kell őket találni.

Mondjuk nekem időm sincs párkapcsolatra, lehet, hogy a többiek is így vannak vele :D

De sok sikert a kereséshez.

2015. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak 16 vagyok, és normálisnak, kedvesnek mondhatom magam. Nem vagyok tömeglány, de sajnos én még apuci háta mögött bujkálok, aki nem szeretné, ha az ő kislányának barátja lenne :D
2015. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, továbbra is várom őket! :) :D


Az eddigieknek: Igen, sajnos ezt kell látnom nekem is, amit az egyik kedves válaszíró írt, miszerint a lányok többsége teljesen komolytalan, akik pedig nem azok vagy kapcsolatban vannak, vagy nem tudnak megbízni senkiben.

2015. aug. 26. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!