Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy férfi tök normális közeledik egy nőhöz és annak nem jön be, akkor már rögtön egy szemét zaklatónak van titulálva?

Figyelt kérdés
Én csak nem értem azt, hogy azt várja el a társadalom és a nők is azt várják el általában, hogy a férfi kezdeményezzen, ugyanakkor ha a vonzalom nem kölcsönös, akkor rögtön úgy kezelik nagyon sok esetben a férfit, mintha egy náluk alábbvaló, erkölcstelen szemétláda lenne? Ez elég gyakori, és nem azokban az esetekben, amikor a férfi erőszakoskodik. Csak szerintem felháborító, hogy attól többnek gondolják magukat sokan, hogy a másikat nem tartják vonzónak? Szerintem ez nem emberi minőségbeli kategória, csak ízlés kérdése, de lehet, hogy tévedek...

#zaklatás #nyomulás #lenézés #férfi közeledés
2015. aug. 26. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Erre csak ennyit tudok válaszolni: [link]


Remek karikatúrája a mai társadalmunknak.

2015. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, minden embernek kijár a tisztelet. Viszont az is igaz, hogy vannak olyanok, akik nem veszik a lapot egy kedvesebb visszautasításból, és azt sem veszik észre, hogy tolakodóak, nem rosszindulatból, csak egyszerűen ilyenek, hogy nem kapcsolnak, meg annyira szeretnék már, hogy valaki foglalkozzon velük. És ez zavaró. Akkor már határozottabbnak kell lenni és ez félreérthető is lehet. De biztos vannak olyanok is, akik direkt bántóan viselkednek. Én általában kedves vagyok, meg zavaromban, kínomban is mosolygok, rám tapadnak az elesett, szerencsétlenebb emberek (nem csak ismerkedésből férfiakra gondolok) és ha más dolgom van, vagy csak épp olvasnék, vagy bármi, hát zavaró. Mondjuk a munkám is ehhez kapcsolódik, de nulla huszonnégy nem akarom és nem is tudom űzni. Ez persze nem jelenti azt, hogy bunkó lennék, de vannak emberek akik egy visszautasítást alapból bunkóságnak címkéznek.
2015. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Ez tényleg jól összefoglalja.

#2 Persze egy korrekt, egyértelmű visszautasítással nincs is baj, ott azzal van a baj, aki nem fogja a lapot.

2015. aug. 26. 23:47
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez vérlázító nekem is.
2015. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ilyenek a nők.. Bennem is meg fogalmazódott ez a kérdés. Célszerübb inkább nem udvarolni/törődni velük.
2015. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen ez így van. Amikor felszállók a villamosra és már a megállóban hátat fordít nekem egy nagy mellű nő teljesen nyitott blúzban és morog mert mertem nézni a melleit. Amikor leül a másik megállóban felszáll az izmos szépfiú. Már fordítja is feléje a melleit és még jobban széthúzza a kezével a blúzát hogy a szépfiú minél többet lásson belőle. Az egész villamos látja hogy majd megőrül csak kidobhassa a melleit annak a férfinak. Le sem veszi a férfiról a szemét. Még a blúzon keresztül is látszik ahogy dudorodik a mellbimbója. Na ilyenek a nők. Nekem meg morog mert rámertem nézni. A nők a legdurvább legkegyetlenebb elutasítok. Az egyik férfinek a bugyijukat is eldobnák csak rá figyeljen a másikat megalázza mert merészelt ránézni.
2015. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Épp nemrég próbálkozott nálam egy srác, akivel három mondatot beszéltem egy bulin. Abból az egyik az volt hogy van barátom. Finoman próbáltam mondani hogy kösz de nem nagyon érdekel, foglalt vagyok. Hetekig basztatott fbon végül letiltottam. Az én tapasztalatom az hogy akivel nem vagy bunkó az nem fogja fel azt hogy nem. És ez rengetegszer megesett már velem. Inkább olvassatok a jelekből, szerintem egy nő rohadt egyértelműen elutasít ha nem érdekled utána pedig nem kell erőltetni.
2015. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es. Megértelek. Sok fiú is érti. De vannak akik nem. Szerintem amikor már az ezredik elutasítást kapja az ember akkor nem már elfogadni. Nyomul a férfi tovább és ez nőknek nem tetszik. Általában a nagyon sok elutasítás hozza ki ezt a férfiakból. Persze van aki alapból bunkó. Nekem is volt hogy szakított velem a lány akit szerettem. / jött a szebb és gazdagabb/ Sok lánynak udvaroltam. Naponta 8-10 lánnyal flörtöltem ha tudtam. 4 évig nem sikerült lánnyal lennem. Amikor már a nagyon sokadik elutasítást kaptam nekem is volt lány aki azt mondta hogy miért nem érted meg hogy nem!? Bántott és szégyelltem magam. Annyira vágytam arra gyönyörű lányra és majd beleőröltem hogy elmegy és nem látom többet. Megint egyedül kell lennem és haza mennem. Belebolondulni a vágyba.
2015. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Azért azt lássuk be, hogy a visszautasítás egy személyes sértés. Akármilyen kedvesen is teszik.
2015. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
...és ezek után csodálkoznak, hogy a pasik nem szívesen ismerkednek. Ha ez az eredménye, persze hogy nem, az ember nem szarik a saját fészkébe.
2015. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!