Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátrány, ha facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány, ha facebook-on nincs rólam semmi adat, csak profil- és borítókép?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásoló tényező az ismerkedésben?

2015. aug. 30. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Internetes ismerkedésben? Rendkívűl. Élő ismerkedésben? Hatalmas pozitívum ha megnéztem facebookját és nem egy magamutogató p*csa.
2015. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Élő ismerkedés. 24F
2015. aug. 30. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, elég nagy, így hogy tud titokban megfigyelni a kormány (vagy egyéb szervezet)?
2015. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem számít!
2015. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem elég nagy hátrány. Az,hogy idegen nem látja egy dolog,de ismiként jó lenne látni valamit,különben könnyen azt hiszi az ember,hogy kamu account...
2015. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Élő ismerkedésnél, hacsak nem autó vagy batmankép, hanem a saját arcképed a profilkép, az szerintem teljesen rendben van. Jó, aki ilyen féltékenykedős, paranoiás, hisztis kis liba, annak persze hátrány, mert jaj, biztos titkol mindenki elől mindent, miért nem írta ki, hogy jól érezte magát velem blablabla...


az én páromnak nincs is facebookja, aztán már több, mint 3 éve együtt vagyok vele :D.

2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attol fugg kinek. idosebb noknek nem hiszem az o korukban meg nem volt. de a tini lanyoknal fontos. habar ott is kompenzalhtod eloben, csak nehezebb.

viszont inkab 1 keped legyen mint 5elonytelen.

2015. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!