Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elhajt egy csaj mit csináls...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhajt egy csaj mit csinálsz? Van erre taktika?

Figyelt kérdés
Ugyanis bárki bármennyire tagadja, azért az önbecsülésnek árt, tehát úgyis kérdezhetném, hogy hogyan hozod helyre utána?

2015. szept. 1. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Pokollá teszem az életét.
2015. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Joga van hozzá, ahogy neked is.

Egyetlen taktika, hogy mész a következőhöz.

2015. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Ha viszont bunkó módon hajt el, az lehetőséget ad némi taktikázásra, a szitut meg lehet fordítani. Már ha érdemes... Meg elég ritka a bunkó visszautasítás, velem senki sem volt olyan.
2015. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván senkinek sem esik jól a visszautasítás, de tudomásul kell venni, az élet megy tovább.


Én csak azt utasítom vissza bunkón, aki sehogy nem ért a szóból, hogy nem akarok tőle semmit, erőszakoskodik.

2015. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Én állandóan megyek tovább. Nagyon sok az elutasítás. Már nagyon nehezen bírom. Egy lány sincs aki megvárja hogy pár szót is mondjak és már fordul is el. 28 éves vagyok. Még nem voltam nővel.
2015. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Hát én magamban már előre felkészülök a legrosszabb verzióra, hogy mi van ha elhajt(és ha belegondolsz igazából nincs semmi). Így sokkal lazábban állok oda a csajhoz, és ha el is küld, akkor sem ér akkora csalódás, így meg tudom őrizni a hidegvéremet, és méltósággal távozom, néha egy kis humort is eleresztek, éreztetem vele, hogy annyira nem is fontos nekem, és innentől nem próbálkozom nála. A lényeg, hogy semmi feszkó ne maradjon köztünk, és akkor akár napi rendszerességgel is találkozhatunk utána, egyikünk se fogja kellemetlenül érezni magát.
2015. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28 évesen még nem voltál nővel? Azt hittem én viszem a prímet, mert én a 22 évesen kerültem "bele a jóba". :) Azóta eltelt 20 év és csak másfél évig nem volt b.nőm. Volt amikor volt c.nőm is. :)
2015. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Elköszönök és emelt fővel távozom, miért ártana az önbecsülésemnek, ha kiderül, éppen nem egymást keressük?
2015. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Miért KÉNE helyrehozni? Szarni bele egy jó nagyot, zúzok haza Tyrianozni egyet. A csajnak meg nőjön fsz a homlokára.
2015. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ha egy nő nem kíváncsi rád, akkor BÉKÉN HAGYOD. Ezt miért olyan nehéz megérteni? Tiszteld már ennyire mások döntését, na.
2015. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!