Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó úton járok a lúzerség felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton járok a lúzerség felé?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a sok kérdést, meg kommentet, hogy 25-30 évesen is szûz pár férfi, és hogy soha nem volt kapcsolatuk nôkkel, és lúzernek érzik magukat.

18 éves srác vagyok, már alig van szûz osztálytársam, meg mindenkinek kapcsolata van. Nekem nincs, és nem is volt.

Úgy érzem én is olyan leszek mint ezek a bizonyos kommentelôk, kérdezôk.

Jól érzem?



2015. szept. 2. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de lehet. Vagy igen, vagy nem.
2015. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,de inkább ne legyél olyan,mint mi...

Nem kellemes érzés,és a pokolba kívánom én is,de hát nincs mit tenni,ha egyszer nem születtem helyesnek és izmosnak,hát ez van.

A nők így meg szóba sem állnak velem,tehát esély 0.

Pedig én nem így akartam,sok éven keresztül fejlesztettem magam,eljártam sok helyre,stb.,de semmit nem ért sajnos.Ugyanúgy 1 mp alatt elküldenek melegebb éghajlatra,aztán nézhetek...

24/F

2015. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezért nem te vagy a lúzer, hanem a nők a hatalmas igényeikkel.
2015. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
18 évesen nem vagy elkésve még egyáltalán. Amúgy inkább az a lényeg, miért nem volt.
2015. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Clark Kent.. ***** válasza:
49%

Ha ezzel a mentalitással mész előre az életben, akkor megvan rá az esélyed.


Viszont te még nagyon fiatal vagyok, ha fejleszted magad mentálisan (fejlesztő irodalmat olvasol) és fizikailag is, (sportols) akkor egészen biztos, hogy lesz barátnőd.


Nem hinném, hogy azoknak a pasiknak a férfiaknak a sorsára jutnál.

2015. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A lányok szívesen beszélgetnek velem, de csak mint baráttal, friendzone-os vagyok. Undorodni nem undorodnak tôlem, mert puszival köszönnek. Egész életemben sportoltam, nem vagyok elhízva, átlagos alkatom van, most kezdek kondizni. Átlagosan nézek ki, magas vagyok.

Belsôre, aki kedves velem, azzal én is kedves, segítôkész, és jószívû vagyok. Akit meg parasztnak tartok, azzal éni elég bunkó vagyok. Öltözködésem igényes, mégis szolid, lezser, egyszerû. Tornacipô-farmer-szûkebb pólók. Egy átlagos srác vagyok, de nem érdeklôdnek a lányok különösebben irántam. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki engem egyszer szeretni fog, nem tudom miért.

2015. szept. 2. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
18 évesen még fiatal vagy. Amúgy sem lúzerség, ha az ember nem kerül intim kapcsolatba nőkkel, mert vannak helyzetek, amikor az ember nem kerülhet intim kapcsolatba nőkkel. Én nagyon alacsony és rettenetesen ocsmány vagyok, és minden lány undorodik tőlem, annyira, hogy 29 évesen még csak randim sem volt.
2015. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azok a férfiak, akik itt panaszkodnak (általad lúzernek nevezettek) belekerültek egy spirálba, amiből képtelenek kilépni. Volt pár negatív tapasztalatuk (feltehetőleg tinikorukban, mikor a lányok nagyobb része tényleg elég felszínes...), ami miatt az önbizalmuk elkezdett erősen süllyedni, ami további negatív tapasztalatokhoz és újból önbizalomeséshez vezetett.

Ha te nem kerülsz bele ebbe a spirálba, akkor nem gondolnám, hogy egyedül és magányosan fogsz meghalni.


Miért nem volt eddig barátnőd? Volt egyáltalán olyan, hogy próbálkoztál egy lánynál, vagy csak várod, hogy a szádba repüljön egy sültgalamb?

Simán el tudom képzelni, hogy van olyan lány a környezetedben, aki titokban rád csorgatja a nyálát, csak te azt hiszed róla, hogy nem akar többet, mert nem nyomul.

2015. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz így, ha csúnya vagy, vagy alacsony.
2015. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ôk nevezik magukat lúzernek, na meg a társadalom, én nem gondolom, hogy azok. Szerintem meg nincs olyan csaj, aki értem csorgatja a nyálát, egy átlagos kinézetû srácért, amikor csorgathatja a helyes fiúkért is, és úgy látom, ez így is van. Sajnos szerintem nagyon fontos a külsô manapság.
2015. szept. 2. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!