Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó úton járok a lúzerség felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton járok a lúzerség felé?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a sok kérdést, meg kommentet, hogy 25-30 évesen is szûz pár férfi, és hogy soha nem volt kapcsolatuk nôkkel, és lúzernek érzik magukat.

18 éves srác vagyok, már alig van szûz osztálytársam, meg mindenkinek kapcsolata van. Nekem nincs, és nem is volt.

Úgy érzem én is olyan leszek mint ezek a bizonyos kommentelôk, kérdezôk.

Jól érzem?



2015. szept. 2. 16:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Miért nem volt eddig barátnôm? Mert nem érzem, hogy van olyan, akinél próbálkozhatnék. Mintha másik világ lennének, nem illenek hozzám, és ôk sem úgy tekintenek rám, csak barátként.
2015. szept. 2. 18:05
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mert nem érzem, hogy van olyan, akinél próbálkozhatnék. Mintha másik világ lennének, nem illenek hozzám"


Tehát igazából még nem is találtál olyan lányt, akivel úgy gondolod, hogy egyáltalán szeretnél kapcsolatot? Akkor meg miért probléma az, hogy eddig nem is nyomult rád senki?

Ha jön olyan lány, aki megéri a "küzdelmet", akkor nála kell próbálkozni és kész.

2015. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!