Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megcsalnak, hazudnak, kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnak, hazudnak, kihasználnak folyamatosan. Sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Egy kis szeretetert cserébe a szivemet adom mindig, igyekszem a legjobbat nyújtani. Komolyan ha egy kicsit törődnek velem boldog vagyok. Nem vagyok csúnya, intelligens 19 éves lánynak tartanak mégis a fentiekkel szembesülök újra meg újra. Szeretném ha végre valakit tényleg érdekelnék, kellennék neki. Lassan ennyi csalódás után úgy érzem nem szabad bízni senkiben, nem szabad szeretni mert mindig el kell válnom mindenkitől.
2015. szept. 4. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

tényleg ne bízz senkiben. 28 éves pasi vagyok. ha egy csaj hagyja magát miért ne használjam ki.

19 éves vagy. ne akarj már rögtön életed végéig tartó kapcsolatot. ismerkedj, és ne add magad könnyen.

2015. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
túlságosan szeretsz. nem szabad annyira kötődni valakihez, h nagyon fájjon.
2015. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem akarnék életre szóló kapcsolatot nem ezt mondtam, könnyen pedig nem adom magam senkinek, voltak kapcsolataim nem is egy, de rossz amikor visszaélnek az emberek jóságával


2.

valóban igazad van, de nem tudom hogy tanuljam meg kezelni

2015. szept. 4. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát, mert vagy gyenge, vagy rossz emberismerő. Ez nem azt jelenti, hogy egyébként nem lehetsz okos vagy szép, inkább talán kicsit naiv. Ha eléggé szereted magad nem lehetsz "szeretetkoldus", mert akkor mindig rosszul fogsz járni. Próbáld az egódat és az önbizalmadat növelni, mert amíg ezt nem teszed, a fent említett típusok fognak megtalálni, ezek az önbizalom-hiányos nőkre mennek, hiszen velük könnyű dolguk van és menőnek érzik magukat meg erősnek, ha lealázzák. Ha valaki így kezd veled viselkedni helyre kell rakni és kiadni az útját.
2015. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha folyton ilyenekbe botlasz, akkor te választasz rosszul. Az emberek ugyanis csak olyanok, amilyenek. Te futsz rosszakba bele. Tehát a döntéshozásaidat kéne megvizsgálni. Miért lehet ez? Torzult értékrend, negatív szülői minta, befolyásoló baráti környezet, média agymosó hatása, melyről nem is tudsz, de már kifejti a hatását. Terézanya típusú barátnő lehetsz.
2015. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túl hamar,túl sokat teszel bele egy kapcsolatba.

Tessék tanulni belőle, okos ember nem a saját kárán tanul.

Zongorázd végig az eddigi párkapcsolataid történetét, vond le a konzekvenciát.

Nem akarom teljesen rád húzni a vizes lepedőt,de nyilván nem véletlen, hogy mindig ilyen számító férfiakkal jössz össze.

Kitartás, idővel fogsz találni egy társat,aki szeret :)

2015. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig becsülendő. Nekem mindig megsimizi a lelkem egy ilyen csupa szív lélek. Nem ajánlom, hogy változtass, inkább csak legyél egy kicsit elővigyázatosabb. Az ember általában érzi már a legelején, hogy mit várhat el a másiktól, csak elhessegeti a nem kívánt gondolatokat.

Minden élménnyel tapasztaltabb, bölcsebb és érettebb leszel. És ez fontos. Inkább örülj neki, hogy ezt a rengeteg tanulópénzt még ilyen fiatalon játszhatod el és nem később égeted meg magad sokkal csúnyábban.

És higgy abban, hogy nem minden fiú paraszt. Számtalan jólelkű, szeretetre méltó jár kel a világban akiktől megkapnád, hogy a tenyerükön hordozzanak, hogy felnézzenek rád, büszkék legyenek rád, és hogy feltétlen nélkül szeressenek.


Persze egy pszichológus simán mondaná, hogy valamiért mégis szükséged van a tahókra és nem éreznéd jól magad egy higgadt, kiegyensúlyozott kapcsolatban.

2015. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Igazatok van abban, hogy ez az én hibám is lehet, amiért ilyen emberekbe botlok bele, de ahogy tartja is a mondás, lakva ismerjük a másikat. Mint mondtam a legfőbb problémám az, hog könnyen kötődöm.


Egyik válaszolónál olvastam, hogy terézanya típus. Nem tartom magam annak, hisz szeretek én is szabad teret kapni egy kapcsolatban, szóval az állandó anyáskodés, és a partneren való lógás sosem áll szándékomban. Voltam már bekerítve, és négy fal közé szorítva közel egy évig, így tudom, hogy az senkinek sem tesz jót.


Természetesen mindenki nyomtam a zöld kezet. :) És nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyien válaszoltatok!

2015. szept. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!