Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
49%-os, kezeltesd már magad! :O
2015. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%
39 Gondolhattam vóóóóóóóóóóóóna:xDDD
2015. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Nincsen főnököm, mert nem dolgozom. :)
2015. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%
41 Utánad drága szívest örömest:D
2015. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

43 Jaj drága, még humorod sincs, a fantáziád meg sosem volt. Nehéz igy az élet számodra:D


Jócak:D

2015. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát fantázia terén téged nem lehet überelni, az biztos.


Jobbulást!

2015. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

46 Ha jól tudom, és jó csiripeltek a verebek, akkor bizony te vagy most beteg, nem kicsit.


Ezúton kívánok számodra gyors gyógyulást. Nem azt amit te kívántál nekem, meg a gyermekeimnek:D Én nem halált, hanem egészséget kívánok néked:)

2015. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Még gyereke is van az ilyennek? :O
2015. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Hát, gyerekek, meg vagyok döbbenve!


Na persze nem rajtatok, hanem a 49%-os válaszolón.


49%-os, te normális vagy? Szóval te ugyanaz a személy vagy, aki más kérdéseim alatt is kötekszik, hisz a százalékarányotok megegyezik.


Minek kell szétoffolni ezt a topikot!?


Azért nyitottam, hogy beszéljünk meg egy általam felvetett témát. Ennyire egyébként még a kérdésemben szereplő lány sem volt idétlen, mint te.


Egyszerűen hagyd abba ezt a viselkedést, senki nem kíváncsi erre.

2015. szept. 13. 00:16
 50/54 anonim ***** válasza:
Hiába kéred, ha valami kérdezőbe vagy kommentelőbe belelátja az ismerőseit, akkor hajthatatlan. :)
2015. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!