Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akiknek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek sosem jut jó csaj, azok egész életükben sóvárognak, és hiányérzetük van?

Figyelt kérdés
Mert nekem állandóan az van.
2015. szept. 14. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem,mert a szerelem vak.

Nem hallottad még?

Mutass egy férfit,aki egy fullos bigét nem vágna gerincre.

Na ugye.

Ettől még élhet boldog párkapcsolatban, vagy házasságban egy nem éppen" playboy címlap " szintű nővel.

Keress a saját súlycsoportodban barátnőd,szeresd és fogadd el magad,különben egész életedben egy megkeseredett fazon maradsz... egyedül.

2015. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp erről beszélek, a saját súlycsoportomban lévő nők nem váltják ki belőlem ugyanazt az érzést, mint a szépek. Így minek járjak velük, ha közben úgyis a jobbakra vágynék titokban?
2015. szept. 14. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy unokabátyám, aki elég csúnyácska(szabálytalan furcsa arc, aránytalan testalkat, alacsony, súlyfeleslege is van,bár nem sok,ezen lehet javítani). Van barátnője, aki hasonló kaliberű, mint ő(csúnyácska és kissé molett). És ő mondta nekem, hogy bár nagyon szereti emberileg a lányt, remekül kijönnek egymással, nagyon sok közös vonásuk van és a szex is jó a saját bevallása szerint, de ugyanakkor, hogy ha lenne esélye a top csajoknál, akkor esze ágában sem lenne csúnyácska lánnyal összejönni, mert sokkal jobban felizgatják szexuálisan őt,mint a mostani barátnője és alig tudja magát visszafogni nyaranta,mikor elmegy mellettük a sok jótestű,csinos lány. Én átlagos külsejű lánynak tartom magam(nem vagyok top csaj, inkább helyes/csinos, azért szoktam bókokat kapni,ha kirittyentem magam, akkor pláne,de nem tartozom a delejes szépségű csúcsnők közé), azért rossz belegondolni,hogy a férfiak így működnek(nagy többsége,nyilván kivétel mindenhol van), mégha ésszel fel is fogom, hogy erről ők egyáltalán nem tehetnek,mert ez ösztönös. De hogy a másik oldalt is említsük, ne csak arról legyen szó, hogy a nőknek milyen sz*r, azért egy átlag pasi helyében sem lennék(ne az alfákat nézzük), aki, ha nincs toppon önbizalom/erő/férfias hozzáállás stb. szempontjából, és el mer akár csak egy pillanatra is bizonytalanodni vagy valamit nem tud elintézni, akkor már rögtön ő lesz a puhap*cs béta, akit le kell cserélni. Nyilván mindkét oldallal sarkítottam, de remélem érthető mire gondolok. Egyik nem párválasztási preferenciája sem korrekt, de nem tudunk velük mit kezdeni,mert ezek nagyrészt ösztönös dolgok.:)
2015. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor már nem korrektebb az én hozzáállásom, hogy csak olyannal jönnék össze alapból, akit nem cserélnék le, még akkor is, ha erre kevés esélyem van?
2015. szept. 14. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hármas voltam. Nézd, erre így látatlanban nehéz válaszolni. Mármint úgy értem, hogy nem tudja az ember megmondani gyk-n keresztül, hogy esetleg szimplán önbizalomhiányod lehet(amihez személyiségfejlesztés, súlyosabb esetekben szakember kell),ami a csajoknál ugye nem vonzó,és a testen sporttal lehet mondjuk javítani, vagy tényleg az a kategória vagy, akinek esélye sincs a legjobb csajoknál,mert sajnos a külső adottságai annyira rosszak(nem bántani akarlak, de akkor beszéljünk őszintén ezekről). Az se mindegy, hogy neked mit jelent a jó csaj, csak a tökéletes testű, legszebb arcú csodanők, vagy azért pl. mondjuk egy szép arcú, de nem tökéletes testű, vagy nagyon sportos,jó testű,de átlagos arcú lánnyal is rendben lennél? Pozitív példa ismerősi körben: a srác totál átlag,magas, de súlyfelesege volt,olyan mackós testalkatú és olyan bomba barátnőt szedett össze, hogy én lány létemre azt mondtam, hogy wáááoow. Viszont olyan dumája és olyan magabiztos kisugárzása volt ennek a pasinak, hogy az tényleg megfogta az embert,tehát az előnytelenebb külsejét bőven kompenzálta ezzel.
2015. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom, hogy tudott összejönni egy olyan lánnyal akivel nem érez vonzalmat, de én inkább egyedül maradnék örökre minthogy megalkudjak, számomra fontosabb a minőség. Annak a lánynak is milyen szar lehet, hogy nincs ló jó a szamár alapon van vele együtt. Igenis kell az, hogy a másikat vonzónak lássuk és meg kell válogatni. Ha kövér az illető lelehet fogyni életmódváltással és sporttal, lehet igényesebben öltözni, jobb frizurát csináltatni stb.

Amúgy meg a szépség elég relatív, vannak olyan túlsztárolt csajok, akik annyira nem vonzanak, ha nem lennének feldobva ugyanolyan emberek lennének ugyanolyan élettel, mint a mienk. Nincs olyan, hogy valaki jobb a másiknál, hagyjuk ezt a átlagos, átlagon felüli, aluli kasztrendszerezést senki se jobb vagy rosszabb a másiknál, hozzáállás kérdése ki milyen.

Egyszerűen pozitívan kell viselkedni kisugározni azt, hogy eltudod fogadni önmagadat és igen lehet egy vonzó barátnőd, de ahhoz gyakorolnod kell azt, hogy elfogadd magad és ne gondolj arra, hogy jaj ez a lány túl jó lesz hozzám, ami nem igaz.

2015. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!