Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok, ha valaki bejelöl facebookon, ismerkedési célból?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Élőben szoktam néha látni, de nem igazán jön ki sosem az alkalom, hogy leszólítsam. Még sosem beszéltem vele, de látásból ő is ismer. Arra gondoltam bejelölöm facen, ha visszaigazol írok neki.


Ez mennyire természetes dolog? Szoktak titeket így bejelölni? Ha igen, akkor elutasítóak vagytok, bárki is az illető?

Köszönöm a segítséget!



2015. szept. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerősöm törlöm a felkérést. Engem sokszor jelölnek be csak úgy, még levelet se szoktak írni... Ki szoktam törölni, és ennyi.
2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit nagyon ritkán tesznek meg a srácok/férfiak, pedig hasznos lenne: bejelölésnél írni kellene 1-2 mondatot, hogy miért jelölte be, pl.: "Szia .., megtetszettél, ismerkedhetnénk.(keresztneved)"

Nem értem, hogy amikor jelölés után pár napig nem ír a srác egy szót sem, akkor miért jelölte be.

2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem igazolsz vissza, ha még nem beszéltél vele, de szoktad néha látni? Akár még a nevét is tudod?
2015. szept. 21. 18:26
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Én múltkor úgy jártam, h megismertem pár lányt, míg vártam a buszt. Nagyon aranyosak és viccesek voltak, ezért mivel az egyiköjüknek hallottam a nevét, rákerestem, és bejelöltem facen. Mivel akk olyan profilképem volt, amin nem ismerhetett fel, ezért írtam neki, h ki vagyok és honnan ismerem. A lány nem igazolt vissza, de vissza sem utasított. Viszont az üzenetet el sem olvasta. Mivel idegenektöl jövő üzenet az egyéb kategóriába kerül, ami nem is feltünő.

Kb 1 éve nekem is írtak, és fél évvel később láttam csak meg. Ezért nem merek csak úgy írni neki, mert ha nem veszi észre csak még dühitőbb. :)

2015. szept. 21. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én visszakérdezek a bejelölésre, hogy honnan ismerjük egymást, ha nem ismerem. Egyébként egy ideje nem vagyok nyitott ismerkedésre, szóval én az ilyeneket elutasítom.
2015. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék egy olyan pasival ismerkedni, akinek van lehetősége személyesen odajönni és bemutatkozni, de ehelyett facebookon jelöl be. Hatalmas hátrány.
2015. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is általában rákérdezek arra, hogyha valaki bejelöl csak úgy.. de általában nem jön válasz és letörlik az értesítést :DDD
2015. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordult már. Nem ismertem, nem jelöltem vissza.
2015. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!