Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismernétek egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismernétek egy srácot, aki nem néz ki rosszul, sőt kimondottan sportos és jóképű,29 éves és megtudnátok, hogy még szűz, lehetne még esélye nálatok?

Figyelt kérdés
Főleg nőkhöz szól a kérdés.

2015. szept. 25. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A viselkedésétől függne.
2015. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából 28 éves koromig dagadt disznó voltam, mindig úgy éreztem mikor megismertem egy csajt, hogy úgysem "érdemlem" meg, kb 1 éve sportolok rendszeresen és kezdek jól kinézni, illetve legalább magamnak már kezdek tetszeni:D mostanában gondolkodtam el, hogy megpróbálkozom a társkeresőkkel, bár még egy fél évet adok, még pár kg had menjen le addig, és nem tudom, egy korombeli nő emiatt nem fog nagyon megilletődni, hogy biztosan valami komoly defekt van velem?

Volt pár barátnőm, de gondolom a saját defektem miatt, a még defektesebbeket vonzottam be, egy kis pettingnél tovább soha nem jutottam és nem rajtam múlt a dolog...

2015. szept. 25. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el a nőnek, hogy szűz vagy? Semmi köze hozzá.
2015. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most épp nem, mert van valakim.

De tételezzük fel, hogy nincs. A sportos, izmos pasasok annyira nem jönnek be (inkább átlagos vagy husisabb), de azzal nem lenne bajom, hogy szűz. Én is huszonévesen vesztettem el nőként, tudom, milyen érzés, tudom, hogy mi lehet az oka. Egyáltalán nem tartanám lúzernek vagy férfiatlannak.

2015. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem lenne a szüzességgel. Sőt, még a hiúságomat is rebegtetné... ;)
2015. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álompasi*_*
2016. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!