Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodnátok komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodnátok komoly kapcsolaton olyannal, aki saját bevallása szerint óvodás kora óta az esküvőjére készül?

Figyelt kérdés
Megfejelve ezt azzal, hogy néhány találkozás után elérkezettnek látja az időt, hogy megegyezzetek leendő gyermekeitek nevében. Kikötve, hogy ha lányotok lesz, akkor mindenképpen Petronella lesz a neve.

2015. okt. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lany az illeto, akkor elegge be lehet mar panikolva...ha pasi, akkor is...szerintem egyik sem normalis, plane, h ilyen szitu kikotesei vannak es ezt meg ki is mondja batran.
2015. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
csak nem te vagy az? [link]
2015. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Legalább hűséges lenne...


Miért tolnánk ki ennyire szegény kislánnyal? :/

2015. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi probléma nincs, nekem fiú létemre is van egy álomesküvő a fejemben ami aztán majd vagy sikerül vagy nem :)
2015. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Buttersként simán két "lu lu lu piros az alma" között jaja.


Amúgy "áj dont blivid"

2015. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!