Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány a munkahelyemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a munkahelyemen, aki már rég óta nagyon tetszik. Megtudtam, hogy most szakított a pasiával. Mennyi idő elteltével lenne érdemes próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Ismerem, néha szoktunk beszélgetni. Régebben próbáltam közzeledni felé. Akkor érezhetően elutasító volt, de mint kiderült akkor még volt barátja.
2015. okt. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akár a szakítás másnapján is összejön veled. Viszont ha tetszenél neki, nem lett volna elutasító veled akkor sem, amikor még volt pasija.
2015. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy mikor anno megismertem nagyon kedves és aranyos volt velem. Mikor elkezdte érezni, hogy én többet is akarhatok, kicsit távolságtartó kezdett lenni. Azrán megtudtam, h van barátja. Utána nem is nagyon beszélgettünk, csak pár szót néha. Viszont pár napja megint, nagyon kedves lett. Aztán megtudtam, h most szakított a pasiaval. Azóta többször is feltünően kedves volt. De mégsem annyira, h ebbe többet is belelehessengondolni. Mikor finoman kérdeztem a pasijárol, elterelte a szót, majd csak később bökte ki, hogy sszakítottak.
2015. okt. 3. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elutasítás neked szólt, nem (csak) annak, hogy volt kapcsolata. Munkahelyen belül amúgy is elcseszett ötlet próbálkozni. Inkább keress máshol olyan lányt, aki alapból nem utasít vissza.
2015. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyitva a kapu, most menj be.

Tőle kérdezd, hogy hajlandó-e veled randizni. Ha késleltetni kívánja a dolgot, úgyis megmondja, de rá jelentkezőként már ott leszel a fejében.

2015. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Halogatni nem célszerű, mert elviszi más.
2015. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? Megírnád privátban?
2015. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? :)
2015. okt. 3. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az. Ezért. Elég a helyet megírnod. Nekem is tetszik egy pasi.
2015. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!