Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek számít ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít ismerkedésnél a származás? Például ismerkednétek zsidóval, romával, némettel stb?

Figyelt kérdés
Azért ezeket soroltam fel, mert általában a magyarok ezeket a népeket nem szeretik. Én legalább is így látom.
2015. okt. 4. 13:03
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Annyira nem, bár vannak olyanok, akikkel óvatosabb vagyok. Pl törökökkel (nincs jó tapasztalatom a török férfiakkal, bár bizonyára kivétel itt is akad) vagy szaúdiakkal.

De egyébként nem vagyok se rasszista se xenofób, szóval miért ne?

2015. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze. Romával már randiztam, nem a származása miatt nem lett semmi. Zsió barátom is volt már. A srác akivel mostanában ismerkedem, német-arab. Nálam ezek nem számítanak.
2015. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Roma származásúval nem. Egyéb vallás és nemetiség nem érdekel. Külföldön tanulok, sokféle Országból megfordulnak erre. Azért mert más valakinek a kultúrája még leheT értelmes, kedves, csupaszív stb... Vagyis én ezt tapasztalom. Mindenhol vannak normálisak és hÜlyék is, bőrszintől vallástól függetlenÜl.
2015. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!