Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési problémák? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési problémák? 19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most költöztem Budapestre egy hónapja a főiskola miatt, és sajnos idáig nem sikerült barátokat szereznem :( Otthonról pedig elkoptak sajnos a kapcsolatok. Az a helyzet, hogy ezt egy barátszerző-ismerkedő kérdésnek szántam, de mint kiderült az olyat a moderátorok törlik, így csak azt szeretném tudni hogy jár-e valaki hasonló cipőben és tudna-e tanáccsal szolgálni nekem, hogy hogyan szerezhetnék pár barátot a nagyvárosban? :) Köszönöm előre is!

2015. okt. 7. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a kérdés miatt is fognak jelentkezni páran, csak a kanos gyökereket szűrd ki és akkor kifoghatsz pár normális arcot :)

Am hobbi, vagy valami elfoglaltságod van? mert úgy egyszerűbb ismerkedni :)


22F

2015. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

>főiskola miatt


Hozzád hasonló korú emberek ezreivel vagy összezárva a hét öt napján. Ennek ellenére nem megy az ismerkedés? Legkésőbb általában a stresszhelyzetek (zh-k, vizsgák, házik) összehozzák az embereket.

2015. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elég lányos lány vagyok ebből a szempontból, szeretek beszélgetni, beülni valahova egy kávéra vagy koktélra, moziba menni, ehhez hasonlók :)
2015. okt. 7. 10:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de barátságok nem alakultak ki sajnos, csak ismeretségek :(
2015. okt. 7. 10:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi akadálya, hogy valakit elhívj valamire a szaktársaid közül? Néha nem értem az embereket.
2015. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam gólyatáborban, és kiestem sajnos a társaságból ezzel. De köszönöm a segítséget.
2015. okt. 7. 10:45
 7/12 datass ***** válasza:

Főiskolán szerintem simán tudsz ismerkedni,barátkozni a többiekkel.

Ülj egy általad szimpatikusnak talált lány/fiúhoz és óra közben kezdeményezz beszélgetést. (pl. mit is mondott a tanár? lemaradtam...tudnál segíteni? jah amúgy xyz vagyok)

Innen már csak 1-2 humorosabb beszólás,megjegyzés aztán alakul a dolog :)


Jó lenne ismét egyetemistának lenni ilyenkor, mert annyira másabb egyszerűbb volt minden több idő jutott dologra. Az emberekkel is könnyebb, kötetlenebbül lehet ismerkedni, hiszen a te korosztályod nagy részt.


Később ha lesz egy komoly munkahelyed ott is tudsz majd ismerkedni/barátkozni ha olyanok az emberek...ha pedig nem mint nálam akkor nem lesznek barátaid. QQ


29/F

2015. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez mind adott, alapból beszélgetős típus vagyok, csak sajnos ennél tovább sosem megy a dolog :/
2015. okt. 7. 11:19
 9/12 datass ***** válasza:

Nehezen hiszem el hogy csak úgy elutasítanának, itt valami más lehet a baj.


Ötlet miért nem akarnak veled barátkozni?

2015. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az az igazsag szerintem, hogy az igazi baratsagok meg altalanos es kozepiskolaban alakulnak ki, azokat kell apolni, ahogy lehet, egyetemen, foiskolan mar nagyobb az ur az emberek kozott, nem kornyekbeliek, a sok ember miatt a kornyezet nem annyira bensoseges es mar felnott korba lepett emberekkel vagy egyutt, akiknek mar lehet hogy van parkapcsolata, vagy dolgoznak es epitik a sajat eletuket, igy lehet, hogy kevesebb ido jut iskolan kivul a programokra. De szerintem nem minden esetben, ha van kozos tema, vagy szimpatizalsz valakivel az osztalyodbol biztos megtalalod. Ez ki fog alakulni. Vagy nezz egy olyan elfoglaltsagot ami erdekel, kozossegben es talalsz olyat, akivel megtalaljatok a kozos hangot. :)
2015. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!