Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden szakállas fiúnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szakállas fiúnak van barátnője?

Figyelt kérdés

Eddig ezt vettem észre, hogy lehet a fiú akármilyen vékony, izomtalan, alacsony, csúnya stb. ha ilyen szakálla van, az szinte egyenlő azzal, hogy egy jó csaj a barátnője

[link]


2015. okt. 7. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik a szakáll de most épp egy szakállas pasival ismerkedem... hát majd meg látjuk mennyire lesz akadályozó tényező a vonzalom kialakulásában.
2015. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért a szakáll sem tesz csodákat. Nekem régebben ilyen stílusom volt. [link] Visszaálltam a régi stílusomra ami inkább a higgadt úriember. 3 hónap múlva szakítottam bnőmmel. Relax, vicc volt. Tényleg szakítottam vele, de ennek semmi köze nem volt hozzá. Na mindegy. Részemről tartom amit írtam. Egy szakáll nem tesz csodát.
2015. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az mostanában "divatos", de egyébként mindenki mást preferál. Ismerek olyat, aki a borostát szereti, olyat is, aki a bajszot, olyat is, aki csak a frissen borotváltat.
2015. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik.A képen a pasi jól néz ki.Ez biztos,hogy nem így van.Ha így lenne,már minden pasi növesztett volna.
2015. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:

Hát nem...

Bár nekem gyengébb,mióta hirtelen felindulásból lenyírtam,mint Marshall a haját...

2015. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvastad az Egri csillagokat? Régen, ha azt mondták egy férfira, megszakállasodott, azt értették alatta, hogy megnősült. Persze azóta divatkérdéssé vált az arcszőrzet, de ezen nem múlik a csajozás. Az általad linkelt változat nekem pl. nem tetszik.

Régebben tetszett a körszakáll, nagy divat is volt egy időben, most a borosta tetszik legjobban.

De van, akinek egyáltalán nem áll jól az arcszőrzet, szóval nem kell mindenkinek erőltetni.

2015. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem egyáltalán nem vonzanak a szőrös arcúak, főleg, ha hajat akarnak kompenzálni :)
2015. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádom, annyira férfias. Csak szőrös férfi jöhet szóba :)
2015. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
úristenbzdmeg
2015. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Pár gyökér focista pár éve divattá tette, az ecsetfejjel és a man bun-nal egyetemben.

Ironikus, hogy a férfiak állandóan azzal savazzák a nőket, hogy mindig ész nélkül követik a modelleket, ők közben meg a sportolókat majmolják, ha már egyszer ők maguk balfa$zok a sporthoz, mindezt férfiként írom. Én még emlékszem a nyolcvanas évek végére, akkor épp a Bundesliga haj meg a szakmunkásbajusz volt a divat, ezeket dettó focistákról koppintotta a sok proli, állítom, ha a következő VB-n a válogatottak pö€söket borotválnának a hajukba, akkor másnap már a sok focißuzi dákóval a fején menne iskolába.

2015. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!