Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék egy lányt hosszútá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy lányt hosszútávon megtartani?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond, általában bejövök a csajoknak, de csak rövidtávú kapcsolataim voltak, hosszútávon senki sem bírta ki mellettem. A személyiségemmel az a helyzet, hogy végtelenül lusta vagyok, van hogy napokig nem csinálok mást csak döglök. Mivel az őszinteség híve vagyok, ismerkedésnél én már az elején mondani szoktam, hogy a kedvenc időtöltésem a semmittevés, és ezen a csajok mindig csak egy jót röhögnek, és hiába mondom, hogy komolyan így van, nem veszik komolyan, vagy nem is hiszik el, de aztán amikor konkrétan látják, akkor kiakadnak, és elhagynak, vagy ami még rosszabb, azzal nyaggatnak, hogy változzak meg.

Azt az elvet vallom, hogy senki kedvéért nem fogok megváltozni, de senkitől nem is várom el, hogy a kedvemért megváltozzon. Akit szeretek, azt úgy fogadom el ahogy van, és én is csak ezt várom el.



2015. okt. 15. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha ahhoz is lusta vagy, hogy törődj vele, akkor sehogy nem fogod tudni megtartani. Nem tudom pontosan, mert nem írtad, hogy miben vagy lusta? Ha ezt leírod, könnyebb lenne választ adni.
2015. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál pityu, és válassz vékony csajt!
2015. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja hát én törődni szoktam azzal akivel együtt vagyok, erre nem sajnáltam az energiát. A lustaság inkább arra vonatkozik, hogy utálom a házimunkát, meg nem szeretek annyi helyre elmenni, sokkal kényelmesebb otthon dögleni.
2015. okt. 15. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert még nem voltál szerintem igazán szerelmes. Ha az lennél, törődnél a pároddal és erőt vennél magadon hogy megváltozz.

Velem is így volt. Én is lusta voltam, rendszeresen megittam a magamét (napi 2-3 sör, 1-2 feles). 17 éven át kopastra volt nyírva a hajam. Azt mondtam mindig, egy nő kedvéért sem növeszteném meg, és ilyen dolgok.

Aztán tényleg szerelmes lettem, megtaláltam azt a nőt, akire mindig is vágytam. (előtte jóformán csak alkalmi kapcsolataim volta, amolyan "dugó pajtás" tipus. :D

És láss csodát, mivel szerelmes lettem, mindennél fontosabbá vált számomra. Leraktam az italt végleg, megváltozott a külsőm, belsőm, megszűnt a lustaságom.

Csak akarni kell, és elgondolkodni ezen. Ennyi az egész.

2015. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is dögleni szeretek, meg olvasni, meg netezni, meg dolgozni, meg főzni, de takarítani azt qrvára nem.

Dolgozol is? Vagy ezt a boldog semmittevést miből tartod fenn?

2015. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok még. Amúgy meg a családunk vagyonos.
2015. okt. 15. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát abból míg a világ nem lehet megélni, de majd meglátod te is.

Nem értem miért akdnak ki a nők, mondjuk nem dolgozol mert tanulsz és megteheted, de az, hogy otthonülős típus vagy az akkora nagy baj?

2015. okt. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja. Mindig ilyen nyüzsgő lányokkal akadok össze, akik állandóan menni akarnak valahova.
2015. okt. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!