Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasinak, azért nincsen/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasinak, azért nincsen/nem volt barátnője, mert TÚL JÓ CSAJT akarnak/akartak maguknak, mint amelyik ők maguk?

Figyelt kérdés

Nekem sem volt nagyon barátnőm idáig, kavartam két csajjal, és ennyi. Áhítoztam a csinos lányok után, tök mindegy, hogy plázacicás, vagy természtes(ebb) szépség volt, nem kellettem nekik. Tőlem jobb pasikkal jöttek össze, már nem haragszom rájuk, mert lehet, hogy igazuk volt én nem vagyok elég jó hozzájuk.

Viszont a probléma az, hogy továbbra is ilyen nők tetszenek, és ezzel elvágom a lehetőség kevésbé jobb külsejű, de annál értékesebb beljesű lányoktól, akiknek nem fontosak a macsó személyiség, a márkás drága ruhák, a kigyúrt külső, a státusz/pénz, külföldi nyaralások, menő életstílus, stb.


Mégis hogyan lépjek túl ezen a "szép csajt akarok" baromságon?

Egyébként a kérdésben megfogalmazottal egyetértetek?


2015. okt. 17. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem így működik, hogy "túllépsz" rajta. Minden férfi természetes ösztöne, hogy a lehető legvonzóbb nővel akar lenni, ezt az evolúció táplálta belénk, és nem lehet tőle megszabadulni. Nagyon alpárian fogalmazva, az agyad olyan edényt akar a magodnak, ami a lehető legnagyobb valószínűséggel fog egészséges utódot létrehozni. Persze ma már nem az utódnemzés a párkapcsolat egyetlen (vagy akár fő) célja, de az ösztöneink ettől még ugyanazok.

Nem érdemes ebben a kérdésben megalkudni, mert nem leszel elégedett soha, ha olyasvalakivel vagy, aki neked nem vonzó. Az simán előfordulhat, hogy valahol összeismerkedsz egy nem az ideálodnak megfelelő csajjal, és mégis beindul a kémia, szerelmes leszel belé. Viszont ha az leszel, akkor meg sem fog fordulni a fejedben, hogy ő nem elég jó csaj, úgy fogod érezni, hogy ő a legvonzóbb nő a világon, akkor is, ha objektívan tudod, hogy nem az.

Egyébként meg azoknál próbálkozz, akik tetszenek. Pasiként, hacsak nem tartozunk a szerencsés kiváltságosak közé, az a sorsunk, hogy újra meg újra meg újra meg újra lepattanjunk, mire végre valaki összejön, akit akarnánk is, de a másik lehetőség, hogy egyedül maradsz/leadod a szintet, és utálni fogod magad és a párodat is, szóval az út azt hiszem tiszta, hajrá.

2015. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy egyáltalán nem biztos, hogy tényleg magadnál jobb csajokat nézel ki. A lányok alapjáraton jobban értenek az öltözködéshez, szépítkezéshez, ezért általánosságban esztétikusabbak, mint mi. Egy igényes, szép lány az még nem valami istennő, az egy egyszerű csaj. Ha te is adsz magadra, valamennyire sportos vagy, igényesen öltözködsz, akkor nem kell magadat lejjebb érezned a normál csinos csajoknál.
2015. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
14%

Nem,egyáltalán nem ezért.Hanem azért,mert a csúnya nők is csak a legjóképűbbekről áhítoznak,és szóba sem állnak átlagos külsejű srácokkal...

24/F

2015. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kemény dió mert ha atlagossal próbálkozik akkor probalja bedumalni magának h az a jó,és a csaj csak szenvedni fog mellette. Maradj olyanoknal akik tetszenek,de akkor gőzerővel hozd fel magad arra a szintre h jó legyél nekik!Nekem is van egy ilyen barátnőm,aki folyton elégedettlenkedik,és szinte sosincs senkije.Ő dönt így és a pasikat okolja.
2015. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

"Nem,egyáltalán nem ezért.Hanem azért,mert a csúnya nők is csak a legjóképűbbekről áhítoznak,és szóba sem állnak átlagos külsejű srácokkal..."


Ez mondjuk nem igaz. Persze van ilyen is, de nem ez a jellemző. A csúnya lányok többsége simán adna esélyt az átlagos srácoknak, csak hozzájuk általában alapból vagy csak nagyon részegen, vagy úgy mennek oda, hogy már egyből érezni az emberen, hogy ez már neki kényszerpálya csak. A csúnyácska lányok zömének nincsenek olyan nagy elvárásai, de rongynak ők sem akarják érezni magukat.

2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne az igényeid add lejjebb, hanem magad próbáld fejleszteni. Ne az legyen, hogy nálad "jobb pasikkal" jönnek össze, te legyél az a jobb pasi. Nekem is már évek munkája van benne, hogy kezd úgy alakulni az életem amilyennek akartam, kezdem megtalálni a hozzám illő stílust, személyiségem is sokat fejlődött. Volt is már pár sikerélményem, olyanok is amikről pár éve csak álmodni mertem, de messze még az út vége.. szóval hajrá, sok sikert és kitartást.
2015. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én nagyjából beérném bármilyen lánnyal, sosem próbálkoztam szépeknél, de mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért aztán semmi esélyem nem is volt soha.
2015. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Életem eddigi nagy szerelme nem egy túl szép fiú volt,mégis imádtam a hangjat, a szeme szinet, a bőre fehérségét, a nevetését. Szóval ez összetett. Valahol intelligencia kérdése is,hogy mögé látsz-e a külsőségeknek vagy nem. Senkit sem tudnek csak a külseje miatt szeretni. Sokat kell beszélgetni az emberekkel. Én mindig figyelem az emberek nevetését,mennyire cseng őszintén.
2015. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
meg valami:a lányokat és sok mindent az életben nem akarni kell. Max. szeretnek egy lányt...
2015. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ez az eddigi legjobb kérdés/téma, amit itt a gyikon olvasok!


-nekem van egy olyan barátnőm, akivel hihetetlen mennyire jól el tudok dumálgatni, egyszer egy részegebb buli alkalmával le is feküdtünk. valamilyen szinten megtalálom benne azt a belsőt, amit keresek...csak sajna nem az a típus, ami az ideálomba tartozik :/


-1 komolyabb kapcsolatom volt életemben, de egy pár éve szinte semmi komoly. Akik full bejönnek külsőre, olyanokat max látásból ismerek, valamiért nincsenek a társasági köreimben. Néha becsúszik valami 1-2 alkalmas dolog, aztán egész év hátralevő részében van, hogy semmi.

2015. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!