Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasinak, azért nincsen/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasinak, azért nincsen/nem volt barátnője, mert TÚL JÓ CSAJT akarnak/akartak maguknak, mint amelyik ők maguk?

Figyelt kérdés

Nekem sem volt nagyon barátnőm idáig, kavartam két csajjal, és ennyi. Áhítoztam a csinos lányok után, tök mindegy, hogy plázacicás, vagy természtes(ebb) szépség volt, nem kellettem nekik. Tőlem jobb pasikkal jöttek össze, már nem haragszom rájuk, mert lehet, hogy igazuk volt én nem vagyok elég jó hozzájuk.

Viszont a probléma az, hogy továbbra is ilyen nők tetszenek, és ezzel elvágom a lehetőség kevésbé jobb külsejű, de annál értékesebb beljesű lányoktól, akiknek nem fontosak a macsó személyiség, a márkás drága ruhák, a kigyúrt külső, a státusz/pénz, külföldi nyaralások, menő életstílus, stb.


Mégis hogyan lépjek túl ezen a "szép csajt akarok" baromságon?

Egyébként a kérdésben megfogalmazottal egyetértetek?


2015. okt. 17. 12:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csak szerintem "vicces", hogy ha egy nő írna ki egy hasonló kérdést, válaszul leginkább gyűlölködést kapna?
2015. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a mai nőgyűlöletet.
2015. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne gondoljátok, hogy nőgyűlölet van. 3-4 szerencsétlen fröcsögi tele az oldalt.
2015. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Találhatnának jobb hobbit.
2015. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!