Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem furcsa a Tinderen lévő lányok nagy része? Honnan jönnek ezek a nők? :O Hol vannak az egyszerű lányok? :O

Figyelt kérdés

Lapozgatom, lapozgatom, és olyan furcsa, hogy az összes lány szinte iPhonenal fotózgatja magát, síelős, dzsungeles, Amerikai partis, karatézós, jógázós, kínai ünnepeken lévős, diplomaosztós, bajnoki úszós, karatézós, kitüntetéses, fotós által készített csendéletben pózolós, vagy az olasz riviérán fürdőruhában úszkálós és a legtöbb esetben koktélozós, BMW-ben, vagy kocsiban fotózós, modellalkatú csajok vannak közel 95%-os részvétellel? :O Egy biztos, ami látszik: pénz van dögivel. Ezeket a nőket honnan szalajtották? :O Hol vannak az átlagos, egyszerű lányok? :O Vagy ez ennyire kihalt dolog? :O Egyszerű fiú vagyok, és csak lesek, mikor ezeket a lányokat látom :O


24/F



2015. okt. 28. 20:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
86%
Hat nem tudom mit nezel. Van egy rakat ellentet is
2015. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Na, első válaszoló, akkor úgy látom, megleptük most egymást :O
2015. okt. 28. 20:50
 3/62 mikeXxX ***** válasza:
86%
Mert sok a kamu profil mint a badoo-n és a twoo-n is én ezért is töröltem magam és , hogy derült ki ez teljesen ! mivel Németben is éltem ott is fent voltam illetve magyarban is és behozta ugyanazokat a lányokat ! illetve sokszor kaptam meg ugyanazokat a kérdéseket :D ! Nagy humbuk az egész !
2015. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
72%
faluba kell menni, ha jó- és egyszerűbb lányokat keresel, nem neten keresgetni az iphoneos idióta csajokat sztem
2015. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés,hogy az ilyen csajok miért neten keresnek párt.
2015. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%
Én ismerem a kérdező problémáját. És nem feltétlenül kamu profilok. Van amelyiknek az Instagramját is meg tudod onnan nézni és ott látod a hasonszőrű barátnőit is. Tényleg vannak jócskán ilyenek. Szép lányok meg minden, de a fényképeik körülményeit néha még hitelből sem tudnám kifizetni. Töröltem is az appot.
2015. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
61%
Kitartott ku-r-vák egytől-egyig. :D
2015. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
70%

Azért a 95 % erős túlzás szerintem. Mondjuk diplomaosztósat te nem tudom hol láttál, ezeknek sose lesz :D


Amúgy sok az egyszerű, aranyos lány is, és szerencsére ők gyakrabban vissza is like-olnak :) A sok like-omból 1 kamu volt eddig, de ő sem bot volt, hanem Pöttyös túró rudit akart volna nekem reklámozni a Deákon (?). Szerencsére hamar kiszúrtam, és nem mentem bele. De vannak jó nők, nem feltétlen pénzesek! :D


21/F

2015. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
96%
Pasiknál ugyanez van. A legtöbbnél van minimum 1 (extrém) sportolós kép, leginkább síelés, bungee jumping, rafting, ejtőernyőzés... Külföldre utazós képek, tengerpartok dögivel :D Én mondjuk 25+ korosztályt néztem kb, akkora azért már nem olyan nagy szám ha valaki 1x eljutott tengerpartra meg kipróbált egy-két izgalmasabb dolgot. Meg hát mindenki az izgi képeket teszi fel, hogy érdekesebbnek tűnjön.
2015. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, ki mit tapasztalt, de azért örülök annak, hogy vannak, akik értik, miről beszélek, és csak beleestek ők is ebbe! De én is nagyon furcsállom ezt. Annak a válaszolónak, amelyik azt mondta, hogy iPhoneos nőt ne keressek, annak válaszolnám, hogy nem is olyat keresek! Írtam is a kérdésben!

És igen, sok diplomaosztósat is láttam :O De kik ezek? Honnan vannak? Miért ilyen nagy arányban töltik ki ezt az alkalmazást? :O


Annak, aki azt írta, hogy az ilyen lányok miért pont itt vannak, annak meg +1! :D


Várom a további észrevételeket és válaszokat evvel kapcsolatban :)

2015. okt. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!