Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha összejönnék egy olyan lánnyal, akinek nem túl jó az öltözködése, hathatnék rá pozitív irányba ezen a téren?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 21:30
 1/8 RRR ***** válasza:

persze

többek erről is szól egy kapcsolat,hogy "javítotok" egymáson

persze nem erőszakosan

2015. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát ja. Az én barátom is azt hitte az elején, hogy hatni fog rám, de végül beletörődött az öltözködésembe :)
2015. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak nem azon kéne alapulnia, hogy elfogadom a másikat olyannak amilyen, esetleg közlöm vele ha valami nem tetszik, de nem próbálok meg rajta változtatni? Nyomjatok piros pacsit, vagy hurrogjatok le, ha tévedek! :D
2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Egy szégyenlős lány biztos nem fog kihívóan öltözni, csak mert neked az tetszik, egyszerűen nem tudná a gátlásait varázsütésre eltüntetni. A ribisen öltözködő meg pláne nem fog nyaktól-bokáig zárt ruhákat felvenni miattad. A csórónak nem lesz pénze turkálók helyett Burberryből öltözni, ízlést sem adnak kérésre, szóval nem értem, hogyan szeretnél bárkin változtatni, az ilyesmi nem szokott sikerülni.
2015. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-4-esnek csak részben van igaza. Ha valaki előnytelenül, vagy szakadtan, csövesen öltözik, azon kell javítani. Megtanítani, mi áll jól neki, ha igénytelen, lehet, hogy tud valamennyit fejlődni. A mindenkit fogadjunk el úgy, ahogy van elsősorban jellemre, belső tulajdonságokra vonatkozik. Az én emberem öltözködési stílusa is finomodott kicsit, ő maga is rájött, milyen stílus illik hozzá jobban. Ez nem mindenkinek egyértelmű ugyanis, nem mindenkit tanít meg a családi háttér stílusosan öltözni. Nem véletlenül volt Lakatos Márk műsora sem a nőkről, akik nem tudták mi áll jól az alakjukon és igen, lehetett rajtuk segíteni.
2015. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy Lakatos Márk nem ment vissza fél-egy év után megnézni, hogy mire haladt a nő miután elengedte a kezét.
2015. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pörölycápa ***** válasza:

Hát, attól függ... van neki egy bizonyos öltözködési stílusa, ami neked nem tetszik, vagy csak rohadtul nem foglalkozik azzal hogy mit vesz fel. MErt ha van egy stílusa, akkor ahhoz szerintem regaszkodni fog és nem akarja más miatt megváltoztatni. Viszont ha csak nem foglalkozik az öltözködésével, akkor adott esetben az változhat. Én akkor kezdtem el adni a külsőmre, amikor alakulóban volt az elő kapcsolatom. Korábban nem érdekelt hogy nézek ki, viszont akkor hírtelen tetszeni akartam valalkinek. Vagy ha nem tudja mi állna jól neki, de hajlandó változtatni, akkor próbálhatsz neki tippeket adni, hogy milyen ruhákat vegyen, esetleg elmehettek együtt vásárolni.

De erőltetni ne erőltesd, ha nem akar változtatni akkor hagyd, az ő dolga hogy mit visel.

2015. nov. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engen nagyon érdekel,hogy sacc/kb hogyan öltözködik a lány!

Igazából attól függ,milyen stilusba burkolta be magát.

Ha "csövi" ( szereti a laza,szakadt vagy kopott ruhákat),akkor Te nem tudnál változtatni rajta,mert nem érezné jól magát mondjuk egy magassarkúban meg egy nőies darabban..még akkor sem ha agyon dicséred. :)

Ha viszont "khurvás" akkor igenis lehet rá hatni!(tapasztalat)

Annak aki azért nem öltözködik "jól" ,mert nincs rá elég kerete..Hát rajta is lehet segíteni,ha ajándékba veszel neki pár alapdarabot névnapjára vagy születésnapra.

Remélem tudtam segíteni!

2015. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!