Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek! Ti ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti ismerkednétek egy elég kövér 27 éves sráccal, aki igen jó anyagiakkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem a legjobb barátomról. Rendes srác, de eddig nem igazán volt sikeres a nőknél. Nem valami előnyös alkatú az tény: 171cm, 110kg, viszont nem igénytelen, ápolt srácról beszélhetünk. Ad magára és jól öltözködik, jó cuccokban jár. stb és megvan mindene.

2015. nov. 8. 06:51
1 2 3
 1/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
miért nem veszed rá, h mozogjon? V csak a pénze miatt legyen majd vele vki?
2015. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani, hogy mozognia kellene többet, de ő igazából nem hallgat senkire. Az a mániája, hogy neki csak olyan kell, aki úgy is elfogadja ahogy most van és más kedvéért nem hajlandó változtatni semmin, csak ha majd egyszer ő úgy gondolja.:)
2015. nov. 8. 07:39
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Aha, tehát megvárja inkább a szívrohamot? Ahelyett, hogy tenne az esély csökkenése érdekében?

Fura gondolkodásmódja van...

2015. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nem. Igaz, hogy nem konkrét szándékkal szoktam srácokkal beszélgetni. De nem hiszem, hogy így bele tudnék szeretni. Főleg, ha a pénzzel akarja elhallgattatni a fenntartásaimat.
2015. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Főleg, ha a pénzzel akarja elhallgattatni a fenntartásaimat."


Hát igen, fenntartásai egyébként neki is vannak veletek, mert akikkel eddig összejött, azok többnyire csak a pénze miatt akartak vele maradni,de ő aztán dobta őket. Olyat keresne, aki nem csak a pénze miatt szeretne vele lenni.

2015. nov. 8. 08:08
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően azt mondanám, hogy nem. Ha azt várja el, hogy "természetes állapotában" fogadják el, akkor ennyiből ő sem várhat el semmit a nőjétől. Volt egy barátnőm, aki azt gondolta évekig, hogy nem sminkel és nem szedi ki a szemöldökét (!!!! egyben volt neki), mert ő ilyen és őt majd valaki szeretni fogja így.

Persze nem kizárt, hogy így is összejön neki valaki, de gondolom ő sem az egybeszemöldökű és sminkmentes (=hasonló gondolkodású) nőket nézi meg, hanem azokat, akik minden reggel fél órát legalább a tükör előtt állnak. (nekem ennyi idő) 110kilóról még van visszaút, 80-90 közé legalább le kéne jönnie jó kajával és(!) sporttal. Az ő érdeke is, a szívproblémák nem olyan viccesek (mondom ezt egy szívműtéttel a hátam mögött). Egyébként nem a levegőbe beszélek, volt rajtam is felesleg, amit le kellett küzdenem ("csak" 17 kiló) és voltam tinikoromban anorexiával is kórházban. Megküzdöttem a saját problémáimmal. Ajánlom a lifetiltet, a barátod keressen rá a tudatos táplálkozás I, II és IIIra. Jah és aki egy egészséges, jó kiállású pasit keres maga mellé, az nem ribi. Az a ribi, aki csak a pénze miatt a jólétben leszarná, hogy egészségtelenül él és tönkreteszi magát.

26/N

2015. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha hasonlóak vagyunk belsőleg,hasonló gondolkodás mód,akkor igen ismerkednénk.

Számomra a belső nagyon fontos tulajdonság.


Társ kapcsolat,barát szempontjából fontos,hogy

ugyanolyan legyen,mint amilyen mi

hasonlóak legyenek....

elfogadóak legyenek egymással szemben,szeressék egymást...


Minden jót,sok sikert kívánok a barátodnak!

2015. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Az, hogy van pénze, meg jó cuccai vannak, nem feledteti azt, hogy még 30 sincs, és már ennyire elhízott. Azt meg kétlem, hogy ad magára, akin 40 kg túlsúly van, az nem ad magára.

Inkább legyen csóró, de egészséges testalkatú, ne kelljen 40 évesen attól tartanom, mikor viszi el az infarktus.

2015. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mintha csak az egyik ismerősömről szólna a kérdés. Kor,anyagiak,súly,hozzáállás stimmel. És valami csoda folytán van egy szép,vékony,kedves barátnője. Tény,hogy a csajt elhalmozza minden széppel de ennek az az ára,hogy néha meg úgy beszél vele,mint a kutyával (mármint a srác a csajjal) Mindennek ellenére szerintem szereti a csaj. De nem látok a fejébe,hogy ez ajándékok nélkül is menne e neki.
2015. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#7-es Köszi az őszinte válaszod. Végre egy értelmes válasz! A többi választ nézve azért elgondolkodtató, hogy a legtöbb nő mennyire felszínes és csak a külsőségek érdeklik őket egyedül. Az,hogy esetleg milyen belső tulajdonságai vannak a barátomnak az szóba sem került, csak hogy túl kövér megy hány kilót fogyjon le stb... A legtöbb mai nő sajnos ilyen, ezt ő is tudja, tisztelet persze a kivételnek. A vicc az egészben, hogy aztán a legtöbben azért sírnak, hogy az izmos macho így-meg úgy szemét volt velük és minden pasi aljas, pedig aki tényleg nem olyan annak szinte nem is adtok esélyt, ez az igazság...
2015. nov. 8. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!