Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam undorítónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam undorítónak?

Figyelt kérdés
esélyt adtam egy csajnak akinek alap esetben nem tettem volna. Jártunk is majdnem 1 évet. Ő szépen becsapott hazudott nekem. Én bánom hogy összejöttrm vele. sőt undorítónak tartom magam kicsit h vele voltam lefeküdtem vele, harapdáltam, csókolóztam vele amikor még szájszaga is volt nagyon erős. Nem tudom miért tettem de utólag bánom.

2015. nov. 9. 04:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert kanos voltál és a farkad vezérelt.


Moss fogat, öblíts antibaci szájvízzel, ismételd meg, napi 7-8-szor. Nem biztos, hogy egy jó ötlet ennyiszer, de az biztos, hogy segít azok után, hogy visszataszítónak érzed magad. Nekem legalábbis segített, pedig nem volt rossz nő, csak később vettem észre, hogy a fogain nyomot hagyott a bagó és kávé.


Ja és felejtsd el a nőt.

2015. nov. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"esélyt adtam egy csajnak"


Fenéket a csajnak! A farkadnak adtál egy esélyt.

Tudod miért érezd magad undorítónak? Mert itt panaszkodsz, hogy milyen rossz volt az a nő, akit egy évig használtál.

2015. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az vagy? A magadfajták miatt megy el az igényes, csinos nő önbizalma.
2015. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egyaltalan nem volt csinos sot majdnem 90kg volt amikor megismertem....

es eselyt adtam neki mert en odaado voltam o nem. penzre hajtott. azt hitte elveszem felesegul

2015. nov. 9. 08:22
 5/8 A kérdező kommentje:
+a szexre hajtott meg
2015. nov. 9. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:
annyira szánalmas ez a kérdés. gondolkozz, mielőtt csinálsz valamit.
2015. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csalódtál, és a csalódás fura érzésekben nyilvánulhat meg.

Egyébként meg mindenki csinál hülyeséget. Aki nem, az nem is él, csak úgy tesz, mintha élne.

2015. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

... Hű, de nagy életigazság.


Ami amúgy nem igaz + az sem egy szép dolog, hogy az élni-t a saját értékeiddel töltöd fel.

2015. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!