Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, elmondtam neki, és megkérdeztem tőle, hogy lehet e köztünk több mint barátság Erre nem mondott semmit. Ötlet? Arra kíváncsi, hogy kitartóan küzdök-e érte vagy csak incselkedik és élvezi azt, hogy próbálok kedveskedni?!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, hogy mi tévő legyek...?

#Érdemes küzdeni?
2015. nov. 10. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akar semmit, csak nem tudja, hogy mondja el, hogy ne bántson meg vele.
2015. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés. Mi az, h nem mondott semmit? Megmondtad, h mi a szitu és sarkon fordult? Vagy témát váltott élesen?
2015. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem... végighallgatott, annyit mondott, hogy "értem" aztán felhozott egy másik témát, és ennyibe maradt a dolog
2015. nov. 10. 19:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit tőled, ezért váltott témát hirtelen. Kellemetlen helyzetbe hoztad a direkt vallomásoddal.
2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, rövid leszek, és érthető: nem jössz be neki férfiként. Evvan.
2015. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csaj.
2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem írnám le rögtön a dolgot, de tény, h sokkal esélyesebb, hogy nem kellesz neki.
2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát jó... még azért próbálkozok egy kicsit hátha lesz valami :) de sajnos lehet hogy igazatok van.. :/
2015. nov. 10. 20:05
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem akar semmit, de az tetszene neki, ha továbbra is próbálkoznál, mert legyezné a hiúságát.

L

2015. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pff... most úgy érzem magam mint fekete csütörtökön a New Yorki tőzsde tulajdonosa... (y)
2015. nov. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!