Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fordult már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már veletek olyan elő, hogy megismerkedtetek valakivel neten nagyon szimpatikus lett (esetleg bele is estetek), de mikor találkoztatok kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés

Pl azért mert csúnyább mint képzeltétek vagy teljesen más a stílusa mint neked ESETLEG más oldalát mutatta nektek neten mint élőben.

Nemet és kor írjatok :)



2015. nov. 11. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, ezért nem ismerkedem többé neten 29f
2015. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Egyszerűen a kisugárzása taszított.
2015. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt, igen. Külsőben még nem volt nagyon csalódás, mert olyanom nem volt, hogy más képet mutatott valaki vagy másképp írta le magát, ha nem volt kép. Inkább olyanok voltak, hogy a stílusa, viselkedése élőben nem volt szimpatikus.
2015. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Kettő is. Neten jól elbeszélgettünk, de a személyes találkozón nem jöttünk be egymásnak.

Az egyiknek a viselkedése, stílusa. Az a tipikus randi volt, mikor mond valamit, te meg nem tudod hova tenni. Vagy olyat kérdez, amire nem lehet értelmesen válaszolni. :)

A másikkal meg jól alakult a randi, de a végén a legváratlanabb helyzetben lekapott... volt meglepődés részemről. :D

De volt az ellenkezője is, neten jól elvoltunk, és személyesen is jól alakultak a dolgok. Annak más miatt lett vége.

2015. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Interneten keresztül összeállt bennem egy kép róla, a személyiségéről, mindenről, de élőben teljesen más volt. Nem nekem való. :)
2015. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert többször volt olyan, hogy neten nagyon szimpatikus volt valaki, de a találkozóra nem jött el.

Kétszer fordult elő, hogy előtte írogattunk, és tetszett az illető a netes beszélgetés alapján, de akkor össze is jöttünk. 33f

2015. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy kicsit másabb volt a képen de sokat nem tud csalni a kép. Ha vki nem 100as azt lehet sejteni már akkor is ha csak beszélgetek vele.
2015. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orgazmus, petting, maszturbálás?
2015. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azokat azért tetem be hátha a helyén hagyják a kérdést ... nem sikerült XD
2015. nov. 13. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:

#my_life_in_a_nutshell

Najó ez nagyon erős túlzás, de többször előfordult. Nem társkeresőzés vagy ilyesmi, olyanon sose voltam fent. De még réges régen a harry potter fórumon meg utána online játékokban pl world of warcraft. Mindig sikerül megismerni embereket és ha egy ilyen játékban valaki lány... Elég nagy a választék és könnyű találni olyat, aki nagyon szimpatikus. Sok sok beszélgetés (mikrofonnal) stb, de messze lakik szóval hetek, akár 1-2 hónap eltelik mire találkoztok. De ezt onnan számolva, hogy már elkezdett kialakulni valami, akkor már akár fél éve is tudtok egymás létezéséről. Ez azért elég sokszor pofáraesés. Főleg egyébként olyankor, amikor nincs is kimondva semmi, tudom hogy nem lesz belőle kapcsolat egyszerűen csak megvan egy ilyen érzés, inkább rajongásféle mint szerelem... De ez teljesen a másik embernek a játékbeli tulajdonságai felé... (nem arra gondolok, hogy hmmm mennyi staminája van, hanem a játékosnak a viselkedése, hogy mennyire összepasszoltok arénatársakként vagy valami...). És klántalálkozó és omfg. Ott van egy ember. Egy olyan sima átlag kocka. De én meg már megszoktam azt a gyors kis aszaszint vagy azt a nagy és erős harcost vagy valami... Áh... Szomorú.


De akkor is volt csalódás, amikor kapcsolat volt a cél és azért tényleg az adott emberrel ismerkedtem meg játéktól függetlenül. De úgy azért határozottan ritkábban. De szokni kellett, sok csalódás kellett, hogy kb be tudjam lőni, hogy ki milyen és még utána is volt csalódás néha. 24L

2016. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!