Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már veletek olyan, hogy visszautasítottatok egy viszonylag jó adottságokkal rendelkező férfit, majd később mégis beértétek egy kevésbé jó pasival?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h pl. tiniként meg huszonéves kor elején a legkelendőbbek a lányok, ilyenkor udvarol nekik a legtöbb fiú, így a bőség zavarában megeshet, hogy kifejezetten jó pasikat is visszautasítanak. Míg később mondjuk 30 évesen már sokkal kevesebben udvarolnak nekik, és kénytelenek beérni egy kevésbé jó palival, akinél egykor sokkal jobb pasikat is visszautasítottak.
2015. nov. 20. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és akivel ez megesett. Nem bántátok meg. Vagy nem sírtátok vissza azt akit egykor elutasítottatok?
2015. nov. 20. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha eltudod fogadni kinézetre mind a kettőt, akkor utána a belső számít.
2015. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem nagyon udvarolgattak, sokáig voltam szürke kisegér, kilógtam a klikkekből, így láthatatlan voltam a fiúk számára is.

Utasítottam már el látszólag jó pasit, a személyiségünk nem passzolt.

Nekem most is az kell, aki mellett a legboldogabb lehetek és ez kölcsönös, de hogy mennyire felel meg az aktuális pasiideálnak, ezt valahogy nem igazán figyeltem. Nekem tetsszen, mások nem fontosak.

2015. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1:


Ez nem nehéz ügy, mert akkor van lehetőség megkeresni, és elmondani neki, hogy már másként érzek.

Csak akkor nincs, ha nincs róla tudomásom, hogy valaki elutasításnak vette a közeledésemet. Akkor én ugyanúgy elutasítottnak ézrem magam, mint ő, és várjuk, hogy a másik közeledjen.:))

2015. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudná valaki elutasításnak venni a közeledést?
2015. nov. 20. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:

5: Pl. van olyan, aki csúfolja, ugratja a másikat, és ezt jópofának gondolja. Más meg bántalmazásnak érzi.

Vagy nem sikerül jól a metakommunikációja, és fancsali képet vág, amikor mosolyogni próbál rá.

2015. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ha van is lehetőséget megkeresni, simán lehet, h azóta már összejött valaki mással.


Szóval van itt olyan nő aki megbánta, h elutasított valakit?

Nem igaz, h nincs.

2015. nov. 20. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Mivel mindíg telibetojtam a lyukvadászokat persze. Amúgy én jobban nézek ki a huszas éveim vége felé mint az elején. Beérni meg senkivel nem értem be. Szerelmet kerestem, megtaláltam. Nem is értem miért ilyen lélektelen húspiacnak fogod fel az egészet. Meg se fordul a fejedben, hogy nem csak külső alapján választunkb párt?
2015. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha van is lehetőséget megkeresni, simán lehet, h azóta már összejött valaki mással. "


Az nem változtat azon, hogy szerelmes belém.

2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rossz aki rosszra gondol.


Én nem húspiacnak fogom fel, max te gondolod ez rólam.


A jó pasit, meg a kevésbé jó pasit nem csak a külsőre értettem, hanem belső tulajdonságokra is, úgy összességében.

2015. nov. 20. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!