Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon megtetszett egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú. Hogy hívjam fel magamra a figyelmét? A múlt hétvégén beszóltam neki, de ő csak nevetett utólag ezen. Szombaton egy barátom buliján ő is ott volt.

Figyelt kérdés
Mindketten becsíptünk egy kicsikét, táncoltunk egyet, majd ezt követően kicsit "egymásra találtunk"de ránk nyított egy srác, és ő ott hagyott engem, és nem történt semmi. Később egy másik lánnyal csókolózott. Csak távolról ismerem. Mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozza, de mindezt úgy, hogy ne nyomuljak rá?

2015. nov. 22. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindketten 18-ak vagyunk.
2015. nov. 22. 14:45
 2/3 anonim válasza:
Ha igazán érdekelted volna, veled maradt volna, lehet, hogy megvan rólad a véleménye, hisz könnyen adtad magad, és lehet ő csak egy kalandot keresett éppen. Felhívtad magadra a figyelmét, hisz egymásra találtatok, de az valószínű nem is érdekelte, talán később mikor ezt elfelejti
2015. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Benned sem sok büszkeség van.Csak azért csókolózott veled,mert épp te voltál ott.Utána gond nélkül talált mást.Ha ezek után még te akarsz kezdeményezni nála,neked valami lelki defekted van.Szerintem inkább hagynod kéne.
2015. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!