Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy legyen egy egészséges párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Alacsony, intelligens lány vagyok, jófej, vicces..amig közel nem kerül valaki hozzám (amit keveseknek engedek, csak akkor, ha szimpatikus a srác), mert utána valami történik, és a pasi menekül. Nem azért, mert ráakaszkodnék. Másvalamiért.

Egy komoly kapcsolatom volt, de nagyon csúnyán átvert. Azóta nagyobb szünet után próbálkozok, de nincs sikerem.

Nehéz gyerekkorom volt, apu alkohota volt, majd eldobta az életét, és más férfi-példám sem volt a családban.

Amiről talán én tehetek az az, hogy amiért félénk voltam mindig is, mindig a tanulásba temetkeztem, és később a tanulásba és a munkába. Szórakozni nem járok, n érzem jól magam.

Milyen kell legyek, hogy engem is akarjanak értékes férfiak? És hogy össze is jöjjön?

Sokat olvastam erről, de ugy látom, hogy a valóéletben nem applikálható. Annyi buta-kövér-csúnya lánynak van értelmes barátja, nálam mi a gond?


2015. nov. 24. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, hogy légy nyitott a világ felé, és ismerkedj! ;) Tudom nehéz ezt zárkózottként, én is az vagyok, de ez az egyetlen megoldás. Mozdulj ki kicsit, amikor csak teheted.
2015. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretek ismerkedni, sok új projektbe belefogok és konnciára járok. Szeretek mindent, ami új..csak ne kerüljön szó barátságról/szerelemről. Amúgy barátaim sincsenek..mind elűztem őket. Egyszerűen nem foglalkozom velük.
2015. nov. 24. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, ha kicsit foglalkoznál velük? Nem ismerlek, csak a leírásod alapján gondolom, hogy esetleg a rossz példák, a bizalmatlanság és egyebek miatt megijednek tőled a férfiak, mikor közelebb kerülnek hozzád. A sok macera, kevés sikerélmény párosítás nem nyerő az ismerkedésnél. Legalábbis annyi embernél biztos nem, hogy gyakran találj belőle egyet.
2015. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem merek foglalkozni velük..nincs is amiről beszélgessek, csak a munkámról.És nem ugyanaz a szakterület. Félek, hogy nem érdekelné semmi, amit mondok.


Azt hiszem, üres vagyok belül. És túl nagyok az elvárásaim. Pedig nincs amiért.


23 éves vagyok.

2015. nov. 24. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy csak a munkádról tudj beszélgetni, főleg ha tényleg intelligens vagy. Biztos van valami hobbid, érdeklődési köröd neked is. Ha követed a világ dolgait, arról is lehet beszélni (bár ismerkedéskor a politika kerülendő).
2015. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat igen, de a barataim mindig vicces sztorikat meselnek, es hogy hol kirandultak. Ilyeneket nem tudok. Csak amiket olvastam a konyvekben.
2015. nov. 24. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen elvárásaid vannak?
2015. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék valakit, aki velem szeretne felépiteni egy életet. És elfogad. És elfogadom.
2015. nov. 24. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, ha gondolod, beszélgessünk.
2015. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,sajnos én már amúgy is belefáradtam az ilyenbe
2015. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!