Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, és eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és eddig még soha nem udvarolt nekem senki az életben. Mi lehet a probléma? Már elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne egyedül élni. Valakinek vannak jó tapasztalatai az egyedüli életről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mint szokták mondogatni, ez már a 21. század, nem csak a férfi udvarolhat. Én tettem lépéseket, kezdeményeztem, annak ellenére, hogy eléggé félénk vagyok, de mindig vissza lettem utasítva. Van egy kis szépséghibám, gondolom ez is közre játszik, meg persze, hogy látják rajtam, hogy semmi önbizalmam nincs. Ha elkezdek beszélgetni egy fiúval, kissé remeg a hangom is, és sosem tudom mit mondjak stresszhelyzetben. Már rengeteg tanácsot megfogadtam, hogy készüljek fel a beszélgetésre, meg próbáljak magabiztosnak tűnni, stb, de nem váltak be, pedig igyekszem. A folytonos elutasítástól meg már lassan úgy gondolkodom, hogy, nem kell nekem férfi, jól el leszek én magam is. Csak az a baj, hogy én még soha nem voltam teljesen egyedül, mert mindig ott van nekem a családom. De az elköltözést fontolgatom, és nem tudom mennyire hamar lehet megszokni azt az életformát.

És még mielőtt valaki azt hinné, hogy kövér vagyok, közlöm, hogy ez nincs így. 160cm és 52kg vagyok.


2015. dec. 2. 15:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz mit szólnál?
2015. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam már rajta nem egyszer. Csak nem akarom hogy téves információkkal lásson el, és hogy elhitesse velem azt, ami nem igaz. De ha tudsz érvet mondani mellette, akkor elmegyek. :)
2015. dec. 2. 15:21
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha 23 éves lány vagy és még senki nem csapta neked a szelet (egy átlagos 23 éves lány élete során több száz akár több ezer pasi is próbálta ostromolni), akkor valszeg te vagy a belga egészségügy miniszter...
2015. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem vagyok kövér. Akkor én vagyok valószínűleg nagyon átlag alatti, mert nekem senki nem próbált még meg udvarolni. :,,(
2015. dec. 2. 15:25
 5/25 opened paradise ***** válasza:
74%

Milyen szépséghiba?


Pedig még nem késtél le semmiről sem. Van akinél nem tinikorban kezdődnek el ezek.

2015. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%

Nagyon görcsös,"de mi lesz akkor ha" tìpusù ember vagy,nem engeded el soha egy pillanatra sem.Örökké kattog az agyad,és visszajutsz oda,hogy "de mi lesz,akkor ha..."Kicsit olyan üldözési màniàd is van(ne szò szerint értsd)"de ùgyis rossz lesz hozzàm,ùgysem leszek jò neki"...Senkiben nem bìzol.

A pszichològusnak elmondod gàtlàsaidat és együtt fogtok ràjönni,mi az oka.Olyan dolgok is előkerülnek,amikről meg sem gondoltad,hogy gondot okoznak.Legalàbb benne bìzzàl...

2015. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Hová valósi vagy? Én udvarolnék neked ha nem lennél messze. Nem vagyok kmfagi, vagy csúnya, nyugi :)
2015. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*dagi :D
2015. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
55%
*nem engeded el soha egy pillanatra sem magad.
2015. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Hazudsz.A gyk-n biztos udvaroltak már neked...;)
2015. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!