Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel egyesek, ha egy férfi jóval fiatalabb lánnyal jön össze, amikor pont hogy ők akarnak idősebb és tapasztaltabb párt? Mennyi korkülönbség az ideális maximum?

Figyelt kérdés

Ha egykorú a férfi: "Fúj, mit akar ez, éretlen kis tacskó, gyerekesnek látom a saját korosztályombeli fiúkat. Nekem tapasztaltabb és idősebb férfi kell."


Ha idősebb a férfi: "Há, lúzer, saját korosztályának nem kellett. Csak a kis naiv lánykákat képes megbolondítani."


Mennyi az ideális korkülönbség akkor a férfi javára, hogy ez a kettős mérce ne forduljon elő, ne utasítsák vissza fiatal kora miatt, de ne is nézzék ki, ha idősebb.


23/F (tudom, megkaptam, fiatal tacskó vagyok, nincs hülye kérdés, csak ha nem jön rá válasz)


2015. dec. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem, akkor kellene a kapcsolatokkal foglalkozni, ha mások véleményét le tudja tojni az ember.


Az elsőt egyébként a nők mondják, a másodikat pedig a férfiak. Ha mégis nők mondják az utóbbit, akkor pedig azért mondják, mert a csaj 20 alatt van.


A munkatársam 34 éves, én meg 24. Valóban az idősebbeket preferálom, de eddig 4 évnél idősebb barátom nem volt. Hát vele simán el tudnám képzelni, nem érdekelne, hogy 10 év, és őt sem zavarja, hogy fiatalabb vagyok. A haverjai pedig nem szólnak bele ilyenbe.


Szóval más ha egy 34 éves csábít egy 24 évest, vagy egy 27 éves egy 17 éveset.

2015. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az idősebb mindig előnyben van, én még nem hallottam lánytól/nőtől olyat az idősebb férfiakról mint amit írtál.

A nők szeretik azt képzelni hogy ők jóval értebbek a koruknál és ezért idősebb férfit választanak. Nem biztos hogy a pénz miatt, van aki mondjuk gimnazista és egyetemista barátja lesz mert "menő", nagy az ismeretségi köre és sokat bulizik.

Az ideális korkülönbséget senki nem fogja tudni pontosan megmondani, de az biztos hogy a nő szempontjából a nála idősebb a preferált.

2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*4 évvel..
2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Keress magadnál pár évvel idősebb nőt, mondd nekik azt, hogy nem bírod a fiatal kis p-i-csák nyavalygásait!
2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ideális az lenne, ha a két fél kb. egykorú.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ne működhetnének olyan kapcsolatok, ahol az egyik fél idősebb.

2015. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek keresek párt, magadnak vagy a többieknek? Ha téged nem zavar kit érdekel, ha mást meg igen?
2015. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális korkülönbség. Ahogy te is írtad, mindig lesz valaki, aki meg fogja szólni a kapcsolatotokat, akár egyidősek vagytok, akár van korkülönbség. Nem az alapján kell párt választani, hogy a környezeted mit mond rá, hanem, hogy te hogy érzed magad vele, szereted-e. Ott pedig nem a kor számít, hanem inkább a szellemi, értelmi érettség. Lehet valaki nagyon fiatalon is érett gondolkodású, felelősségteljes, és nagyon idősen is gyerekes, naiv, tapasztalatlan, stb... Olyan valakit kell magad mellé találni, aki kb. egy értelmi és érzelmi szinten van veled. A kora másodlagos szempont.
2015. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, pont hogy a férfiak háborodnak fel a nőkre :DD

Nem is olyan rég írták ki a legújabb "mitképzelnekanők hogy idősebb férfival kavarnak" kérdést.

Amúgy a "mitképzelnekanők" meg "hogyműködnekanők" kérdések kb ezerszer gyakoribbak - nem is napi szinten jön egy ilyen, hanem kb óránként, szóval jó ég, nehogy ne bírd ki azt az elvétve elhangzó pár kritikát....

"Há, lúzer, saját korosztályának nem kellett. Csak a kis naiv lánykákat képes megbolondítani."

- őszinte leszek, ezt pl még életemben nem hallottam, az viszont visszatérő gyk vicc, hogy a most szép/fiatal nők 10 év múlva "elhasznált rongyok" lesznek és egyedül pusztulnak el.


A pasik azon is röhögnek, amikor idősebb nő jön össze fiatalabb férfival (na nem a milf fetisisztákra gondolok)


Amúgy az tényleg a pasi részéről hányadék, amikor 25 +/- évesen próbál összejönni 14-16 évesekkel, mert "a fiatal a szexi" de a többi kit érdekel? (Mielőtt megszólnál, nő részéről is hányadék ez a viselkedés, de gyakrabban van teljes napfogyatkozás, mint hogy egy felnőtt, nem nyilvántartottan pedofil nő komolyan felizguljon egy 14-15 évesre)

Nem kéne, hogy számítson, hogy mennyi maga a korkülönbség (egy 22 éves összejön egy 50 évessel? hát ki vagyok én, hogy beleszóljak?) hanem hogy hány éves a fiatalabbik fél... Kamasz + felnőtt marhára nem jó párosítás, viszont 2 felnőtt had döntsön már a saját életéről.

2015. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt teljesen más nők mondják az egyes és a kettes szöveget, pont hogy abszolút nincs ellentmondás, mert 2 tábor van a nők között is. Másrészt meg engem abszolút hidegen hagy, hogy Géza bá mit tapasztalt az előző 30 vagy 251 nőjével, mikor azok a nők lehettek pl csak csiklóorgazmusra képes nők is, vagy pl nem átlagos méretekkel megáldott nők, teljesen más személyiségű, teljesen más nők, ami engem nem érdekel. Az ami érdekes hogy mi passzolunk e, érdekli e az hogy mit érez a partnere, nemcsak szexben hanem egyébként is, jelenleg fizikailag mit bír, milyen a habitusa,
2019. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!