Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy fiatal lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiatal lány de nem tudom hogy közeledjek hozzá. Lassan kellene csak megkérdezni párszor hogy van meg ilyenek vagy letámadjam azzal hogy nagyon tetszik és szeretném megismerni. Első sorban lányok ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az első jön be, először ismerkedés, aztán komolyabbam.
2015. dec. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyszer én is csináltam ilyet. Munkatárs volt a lány, hetekig minden nap csak köszöntem neki, naponta többször, már néha vicces volt, mikor 3x köszöntem neki egy nap. Aztán szóba elegyedtünk és utána egyre többet beszéltünk. Kapcsolat nem lett, de jó barátok lettünk.
2015. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, főleg attól, hogy hány évesek vagytok.
2015. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne, ne támadd le semmiképp!
2015. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő is kollégám nekem nem akarom hogy barátok legyünk de azt sem hogy elutasítson és utána ez kellemetlen legyen nekem vagy neki.korábban már támadtam le lányt aki zavarba jött ugyan de másnap felvette velem a kapcsolatot mert én is tetszettem neki szóval nem tudom. én 24 vagyok ő 18 éves
2015. dec. 11. 11:33
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Legjobb dolog a munkatárs. Hívd el valahová, mondd, hogy szívesen beszélgetnél vele, meséljen magáról, sokat kérdezz, figyelj rá és a tied lesz, de kell pár tali hozzâ. Ha elmegy veled, akkor minden sínen van.
2015. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!