Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány, ti bejelölitek facebookon?

Figyelt kérdés
Csak pár szót váltottatok munkaügyben(tehát tudod a nevét), és megtetszett, bejelölnéd?

2015. dec. 14. 21:17
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:

Elég nehéz lenne...

De attól még,hogy nem jelölt be,ne aggódj :)

2015. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár be is jelölöm. Ha mégsem, attól még tetszhet. Nem biztos, hogy jó ötlet mindig a jelölés. :)
2015. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még sosem csináltam ilyet fb-n tetszésből, de állítólag rengetegen művelik...
2015. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt nem tudja, hogy nekem szimpatikus volt
2015. dec. 14. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus volt? Az elég beszédes tud lenni.
2015. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam egy cégnél munkaügyben, és egy lány töltögette ki a papírjaimat, aki eléggé bejövős volt, zavarban is voltam párszor. De nem jelölöm be, mert egyrészt van barátja, de ha nem lenne, akkor is sokáig gondolkodnék rajta, mert ki tudja, hogy bejövök-e neki, és nem szeretek beégni, főleg, hogy még mennem kell majd a közeljövőben.

De ha ő bejelölne, és elkezdenénk beszélgetni, akkor már több önbizalmam lenne, biztosan elhívnám valahova.

2015. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 én is ezt szeretném, ha lépne, de hasonló helyzetben vagyunk :D én sem akarom, hogy a beszélő viszony romoljon
2015. dec. 14. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezek szerint én fektetek nagy hangsúlyt erre a hülye oldalra
2015. dec. 14. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!