Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék összejönni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, csak az a baj, hogy van barátja és ráadásul egy suliba is járunk, 4 vagy 5 éve együtt vannak már. Tudok róla, hogy a srác megcsalta. Annyira nehéz ez a helyzet, hogy nem tudok bepróbálkozni nála, facebookon nem akarok ráírni, élőben meg szinte sosem látom, mármint a lányt. Normális esetben nem foglalkoznék ezzel, de eddigi barátnőimmel mindig csak azért jöttem össze hogy ne legyek egyedül, de ez a lány tényleg érdekel. (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem is van barátnőm, de nem vagyunk jóban valószinűleg szakítani fogunk, de én sosem csaltam meg őt.)

Mellőzzétek az olyan írásokat ,hogy keressek mást ,mert nagyon sok lánnyal ismerkedtem már, de szinte senki nem fogott meg ilyen szinten



2015. dec. 17. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"van barátja" -> sehogy

"ráadásul egy suliba is járunk" -> biztos, hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriába akartad?


22F

2015. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyetem
2015. dec. 17. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd, ha más bekavarna a te kapcsolatodba? Várd meg, amíg szabad lesz. Ha a barátja csalja őt, akkor nem jósolok nekik sok jövőt.
2015. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!