Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasinak úgy sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak úgy sem jön össze semmi, hogy MINDENT belead az ismerkedésbe, akkor van értelme próbálkoznia, vagy mindez csak idő -és energiapazarlás a részéről?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mit értesz azalatt, hogy mindent belead az ismerkedésbe? Mert van az a kategória, amikor a pasi minden létező nőhöz odamegy bepróbálkozni, minden létező nőre ráír a neten stb., abból már árad az elkeseredettség. Attól, hogy te úgy érzed, mindent beleadsz, még nem biztos, hogy ez így is van. És az sem biztos, hogy valóban mindent bele kell adni.
2015. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerencse kérdése is az egész. Egyébként akármilyen gáznak is hangzik elsőre, van egy csomó jó könyv a témában, ami segíthet. Nekem legalábbis sokat segített.

Szerintem ne add fel, csak idő kérdése.

2015. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
felesleges időpazarlás.. részemről legalábbis az.
2015. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos még egy panel lakótelepen is csak a kocsitulajdonos pasiknak van nőjük, ebből kifolyólag egy átlag csóró pasi hiába próbálkozik a nőknél... Onnan tudom ezt, hogy egy lakótelepen lakom, itt is csak a jómódúbb, jó kocsival rendelkező pasiknak van nőjük.
2015. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van,velem is ez van.Hiába próbálkozom,hiába csinálok bármit,semmi nem jön össze egyszerűen...

Szóval igazából teljesen energia és időpazarlás az egész,velem is ez van,és én ennek érzem teljesen...

24/F

2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon rosszul álltok hozzá. Igen. Van értelme.

Teljesen felesleges szócséplés, előre kijelenteni hogy "úgy sem jön össze".

Előbb-utóbb, össze fog jönni.

Ha pofára esel, fel kell állni és továbbmenni, nem feladni. Egy nővel, ne úgy ismerkedj hogy, negatív dolgokkal árasztod el, negatív hozzáállással.

Mindent beleadni? Magadat add aranyapám. Légy nyitott, és ne a negatív gondolataid befolyásoljanak.

Ha a külsőddel nem vagy elégedett, valamit változtass rajta, dobd fel. A hozzáállásodon és kisugárzásodon változtass pozitívan. Nem legyengíteni kell magad.

2015. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utóbbi években történt valami, vagy csak én lettem balfa$zabb. Most 30 vagyok, 18 évesen volt az első igazi barátnőm, de abban az időben sok lány akart velem járni. Az első barátnőm nagyon helyes csajszi volt. Majd két évet voltam vele. Aztán utána egy idejig semmi, de azért voltak randik, meg egy egy éjszakás. A következő barátnőm 21 évesen jött össze, ő is szerintem egy komoly, belevaló csaj volt, egy éve lassan, hogy vége lett, azóta nyáron volt egy lány, de vele is csak csók és más semmi, valahogy úgy érzem, hogy a manapság elidegenedtek egymástól az emberek, nehéz ismerkedni, ha nincs egy nagy baráti társaságod és emiatt sok férfi görcsösen akar ismerkedni, mint ahogy én is, valahogy türelmetlenebb mindenki.
2015. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

NmMt!

Már kapizsgálod. A nagyobb baráti társaság, előny. Jobban tudsz érvényesülni is.

2015. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami totál más módszert, azt ne erőltesd ami nyilván valóan nem hoz eredményt. Nincs biztos recept.
2015. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam élő ismerkedéskor a következő szituációk ismétlődnek immáron már lassan 9 éve


- a csaj egyedül van, de nem akar kapcsolatot


- a csaj egyedül van, de csalódott a a pasikban így engem is egy idiótának állat be aki csak ki akarja használni


- épp kapcsolatban van

- férje van


- férje és gyereke van


- még nincs 22 de már el van jegyezve


Netes ismerkedés 6 év tapasztalata


- normális levélre nincs reakció, legtöbbször olvasás nélkül megy a kukába


- esetek 1%-ban van reakció, akkor a levél tartalma a "bocs, de nem vagy szimpatikus"


-esetek 0,00001%a, amikor jól elbeszélgetünk, majd egyik napról a másikra a csaj felszívódik. 6 év alatt 3 ilyen volt.



Ennyi. Magamon nem tudok mit változtatni, és nem is vagyok hajlandó. Sokkal "rosszabb" embereknek van barátnőjük évek óta, lány háta mögött más nőre fröcsög a nyáluk, mégis együtt vannak.

2015. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!