Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kinézető félénk pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézető félénk pasiként tegyek le róla hogy valaha is barátnőm lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen kb a kinézetem, nagyon hasonlítok rá vékony vagyok és nagyon alacsony, mondjuk nem ilyen idétlen szemüvegem van.

Viszont nagyon félénk vagyok, mikor randival voltam étterem kis félénk csendes visszafogott voltam. Nem nagyon volt még barátnőm, így nem is lehet?


2016. jan. 17. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Esélytelen.
2016. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

És jegyezd fel az égen örök tanulságul:


Ronda és félénk: kb. nem létezel

Ronda vagy de atározott: "FÚJ! Mit keres ez itt?! Mit képzel ez magáról?! BENCEEEEEEEEEE lenne itt egy rondaság akit le kellene állítani pár bézbólütő-csapással!


Szép vagy de félénk: "jaaaj de aranyos! Akár 15-20 évet is várok rá..."

Szép és határozott: instant win.


Ha ronda vagy akkor egyet tehetsz: méltósággal meghalsz.

2016. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 es rohadt jót nevettem:)

Szegény csóka.

Kérdező:

De azért találhatsz hasonló kinézettel lányt, ne add fel a reményt.

2016. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kerdezo tette fel ezt a kerdest is szoval neki atlagos lanyok nem eleg jok, mielott sajnalnatok... Kicsit irrealisak az elvarasai

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért vicces, hogy így nézel ki és ilyen nőt keresel.


Amúgy dumával, stílussal nagyon sok mindent lehet kompenzálni.


Én magas vagyok és csak a magasabb pasik tetszenek.

De találkoztam már olyan, nálam egy fejjel alacsonyabb férfivel, hogy simán nem zavart.

Nem volt gazdag, csak olyan személyisége volt.


De te kérdező álomvilágban élsz.

2016. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettétek a pénz-faktort :D
2016. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a pénz faktor csak a ribizliknek számít, viszont minden lúzer ezzek takarózik.
2016. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha rendszeresen sportolsz és gyúrsz egy kicsit önbizalomra, akkor lehetsz annyira sikeres, mint bárki más. A képen látható úriember fizikailag nem rondább, mint az átlag, csupán az látszik rajta, hogy nem mozog, nem sokat van szabadban és szociálisan problémás.


Viszont sok magas, erős, sportos, határozott embert ismerek, akiknek alig vagy egyáltalán nem volt még barátnőjük. Sok ronda, lusta, buta, koszos bunkónak meg van barátnője. Szóval ez nem csak ezeken múlik.

2016. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!