Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik kell inkább a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kell inkább a nőknek magas fizetés de alacsony státusz, nem elismert állás a társadalomban vagy alacsony fizetés de elismert állás?

Figyelt kérdés

Tehát magas fizetés, de semmilyenek munkakör, tehát pl egy kis cégbe alkalmazott semmi felelősség vagy szülőknek dolgozik stb.

Vagy alacsony kis jövedelem, de elismert állás. pl kutató, mentőtiszt, tűzoltó vagy hatósági személy pl élelmiszer biztonsági felügyelő stb., ahol életek forognak kockán, elismert állás, hivatás.


2016. jan. 21. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8-14ig beosztás kéne.

Lehetőleg ne éhbérért.

25n két gyerek.

2016. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindkettőnek van előnye.


valójában nem a fizetése és az elismertsége érdekel, de azt nagyon értékelem, ha számomra izgalmas a munkája. szóval egy sokat kereső ügynök és egy tengődő irodalomtanár önmagában nem hoz lázba.


annál inkább ha valami kreatív munkát végez, vagy pl odaadó szociális munkás. utóbbinak ugye semmilyen megbecsültsége nincs és kb. nem is lesz, előbbieket pedig csak akkor nézik valamibe, ha már tömegeket mozgat meg a munkájuk.

2016. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most úgy értve, hogy a páromnak melyik legyen inkább? Mert akkor mind1, amelyik neki jobban tetszik. Viszont én a másodikat választom saját magamnak.
2016. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nőként én bukom az intelligens szakmunkásokra. A vőlegényem pl asztalos. Elbűvöl ha valaki a semmiből képes dolgokat csinálni, esetleg megszerelni, stb.


Volt egy pasim nagyon jól keresett, igazából nem is tudom mi volt a munkája de egy irodában excelekkel bűvészkedett, mindegy tök uncsi volt hallgatni is. És nagyon lelombozó volt, hogy egy polc felrakásához is szakit akart hívni. Bár pénze az volt rá...

2016. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén, nekem nem fontos, hogy hú, de elismert munkám legyen. A pénz meg mindig jól jön. De azért van egy határ, pl. prosti nem lennék akármennyire pénzért sem.
2016. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!