Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek hol érdemes ismerkedni ha komoly kapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és a korosztályom még nem akar komoly kapcsolatot. Én már azt szeretném megtalálni aki majd a férjem lesz. De a bulikba nyílván nem ilyen fiúk járnak. Olyan fiút szeretnék akinek szintén nagyon fontos a család meg a sport (ez azért fontos mert szeretnék vele elmenni kirándulni meg biciklizni). Szerintetek hol lehet ilyen fiúkkal/férfiakkal ismerkedni?
2016. jan. 24. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keresztyén, mélyen vallásos helyeken. Ők nagyon komolyan veszik a házasságot, kapcsolatokat.
2016. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg? Ilyen könnyen le is írtál több millió veled egykorút. Te valami celeb lehetsz ilyen ismeretséggel!
2016. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ, és milyen ilyen helyek vannak?

#2 nem akartam leírni őket és nem vagyok celeb, de akikkel bulikban ismerkedtem egyik se akart komoly kapcsolatot és tudom, hogy fiúk között is van olyan aki ugyan ezzel a problémával küzd

2016. jan. 24. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Én pont komoly kapcsolatot szeretnék, nem járok bulizni, szeretek sportolni (nagyon is). Családot még nem szeretnék, de ha lesz, nagyon fontos lesz nekem (a legfontosabb).

27F

2016. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem helyfüggő, hanem emberfüggő. Én például komoly kapcsolatot keresek, de ahogy látom a huszonéves nőknek a buli meg a pénz a legfontosabb, meg, hogy jóképű menőcsávóval tudjanak villogni az utcán.
2016. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2 -es vagyok. Csak azt mondom hogy még egy ici pici nyitottságot ha beleadsz biztos fogsz találni , mert a környezetedben akár jó pár száz potenciális jelölt van. Nem ismerheted az összes szándékát hogy egyik sem akar komoly kapcsolatot. Szóval hajrá!
2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is inkább komoly kapcsolatot szeretnék (bár igaz még kapcsolatom se volt), kirándulni meg biciklizni szeretek, de mostanában hanyagolni szoktam, mert nincs kivel. :D

21/f

2016. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, általában elmosolyodom. Hogy miért? :) Mert, ha jönne egy olyan srác -akár itt, akár más platformon,- aki olyan, mint akiről álmodozol az alkérdésedben, akkor bizonyára az alábbi kifogásaid lennének:

- nem ronda, de nem az eseted, felejtős

- túl messze lakik, áthidalhatatlan a távolság

- esetleg nincs kocsija, lehet, hogy átlagosan vagy keveset is keres? Vagy túl jól keres? Gyanús. Inkább nem.

- Olvas? Unalmas lehet. A komoly dolgok érdeklik? Unalmas lehet.

- Ír? Elvont lehet.

- Érdekli a pszichológia? Ne turkáljon az elmémben!

- Több barátnője is volt már? Az a baj. Nem volt olyan sok? Biztos tapasztalatlan...


És egyéb kifogások. :D

2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

#2 köszönöm a bíztatást, igyekszem nyitott lenni

#8 szerintem ez nem így van, akit meg tud szeretni az ember annál nincsenek kifogások

2016. jan. 24. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Pl itt :D

De ez megint olyan megfoghatatlan kérdés igy, ne haragudj. Én teljesen ilyen vagyok. Viszont emellett meg van egy rakat más tulajdonságom, amik nem tetszenének már lehet. És ez mindenhol így van. Én ismerek sok srácot is, akik bulikba járnak, pedig ilyenek mint amit leírsz. Bárhol lehet találni ilyen srácot. Mindenesetre azért ajánlok párat, ahol nagyobb eséllyel találsz ilyet.

Vannak túraszervezők, elmész velük

Egyetemeken is szoktam lenni túrás társaságok

Bicajos társaságok, egyesületek

Könyvtár, egyetem

Szerintem ha ilyenre vágysz, a legérdemesebb lenne csatlakozni túrázós egyesületekhez, és velük menni. Ott talán többnyire komoly emberek is vannak.

2016. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!