Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert vagyok meg mindig egyedul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok meg mindig egyedul?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, hazugsagokba ringatom magam egyfolytaba, de az igazsag az, hogy meg nem volt soha egy baratnom.

Rengeteg embert ismerek, akarhova megyek, 5percenkent belefutok valami ismerosbe, minden heten legalabb 2x partikba jarok, joval tobb a lany baratom mint a fiu, elmegyek egy buliba es kb 5csajjal erkezek meg. ezert mindenki nagyra nez, meg modellkedek is edzek, tehat jolnezek ki, es szeretnek az emberek mert humoros vagyok..


Egyszeruen nemtudok baratsagnal tobbet kialakitani. azok a csajok akik korulottem vannak, akarhova megyek azok mind regi probalkozasaimnak az eredmenyei, es most mind legjobb baratok beszelgetunk minden nap stb, de soha nem lesz belole semmi.



Meg egy sex sem jott ossze. mindenkibol csak barat lesz, akik pedig odavannak ertem, azokbol meg egyik sem tetszik. Elmegyek valahova pl egy buliba, es egyszeruen a feluket alapbol ismerem a tobbi vagy kapcsolatban van, vagy van maximum 1 lany aki szoba johet, de hat most kinezek egy ismeretlen csajt a tarsasagbol es odamegyek hozza? mellesleg penzem is van, meg sport kocsi minden, nemtudom mit kezdjek magammal, egyszeruen csajt sem talalok ha meg talalok akkor meg szarok lepni, ok pedig alig ha fognak, jel nelkul:/


2016. jan. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél meleg. A leírásból nekem amúgy is ez jött le. Apa,anya eltart, seprű frizurám van..mit kezdjek magammal.

Nem csoda, hogy senki sem fekszik le veled..

2016. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, még nem maradtál le semmiről. De azért gondolkozz el, hogy miért van az, hogy 'szarsz lépni'. Tudom sokan a visszautasítástól félnek a férfiak közül, de ahogy idősödsz, lelkileg megkéne erősödnöd annyira, hogy azt is nyugodtan és kiegyensúlyozottan viseld. Figyeld meg a lányokat és olyat válassz, aki hasonló beállítottságú, mint te és persze fontos, hogy lelkileg is mindketten készen álljatok egy párkapcsolatra.
2016. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon vicces vagy elso iro, a szuleim 17eves koromban meghaltak es akkor koltoztem ki ujzelandra egyedul, es itt sajat telefon szervizem van, abbol elek.


A masodik valoszolonak koszonom. valoban itt a lepessel is gond van, meg pl jelenleg nincs is olyan akivel eltudnek kepzelni kapcsolatot. es az, hogy rendszeresen jarok bulikba, nem biztos, hogy megfogja oldani a dolgok:/

2016. jan. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!