Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél mennyire baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire baj az hogy a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

A helyzet az alábbi:

27 éves férfi vagyok, és van egy lakásom ami meg van terhelve és a szüleim hozzám költöztek.

A bátyám, anyám, a férje=mostoha apa, és anyám anyjával, lakom egy 3 szobás 3. emeleti panellakásban. Bár a nevemen van a lakás 6,5 millióval meg van terhelve. Mindenki beteg a családban és az én jövedelmem nélkül senkinek nincs esélye az életben maradásra.

Egy női társaságra vágynék nem is feleség vagy szex inkább barátra akivel összebújhatok.

Összefoglalva: nem költözhetek és nincs pénzem de dolgoznom kell.


Ha lány vagy és a te szemszögedből megismerkednél velem mennyire jelentene neked problémát az alábbi helyzet?

Kérdésekre válaszolok.



2016. jan. 27. 16:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a felszínes pénz orientált nőknek nagy baj a rendes érzelmes nőknek nem!! Csomó 30 éves pasit ismerek aki szüleinél lakik és mégis csinos barátnője van, pedig átlagos a pasi. (jó igaz nem ronda)
2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Bíztató! Akkor lehet neki merek állni keresni.
2016. jan. 27. 17:02
 3/31 anonim ***** válasza:
54%

26 vagyok, megerősítem az elsőt, 21 a barátnőm...

Talán elfogadóbb ilyen téren mert fiatalabb, nem vár el semmi extrát tőlem, együtt szeretnénk megteremteni a közös jövőnket idővel :)

2016. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Pontosan fiatalabb korosztályra menj inkább rá. Ők még nem ezt nézik annyira. Egy 30-as nő annak már csomó elvárása van egzisztencia meg társai.
2016. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne nagyon állj neki egy konstans női partner felkutatásának, amikor 99%-uk alapfeltételként olyanokat jelent ki, hogy egy férfi ne lakjon együtt a szüleivel. Vond le a konzekvenciát, hogy megéri-e neked sorozatosan "beégni" a nőknél. Anyagilag mindenképp tisztáznod/tisztáznotok kell magatokat valahogy. Lehet, hogy csak évek múlva sikerül, de addig ne keress barátnőt, mert csak nyűg lesz a nyakadon, és ha látja, hogy nehéz veled az élet, szorul a hurok, akkor neki csupán egy döntésébe kerül tőled lelécelnie egy anyagilag rendben lévő férfihoz. Jó tanács: ne csajozz, amíg van bármiféle tartozásod!
2016. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

5. Nem tudom te milyen nők között mozogsz..... Jézusom!! Csomó nő van aki ezt nem várja el!! Én 30 vagyok és a legtöbb barátom a szüleivel lakik, mert nem teheti meg, és érdekes módon ezeknek a barátaimnak mind van barátnője valakinek csinos is. Ok, lehet a felszínes érzelemmentes nők között a 99% elvárja a lakást, de nem ezt a réteget kell keresni.

Kérdező ne higgy neki, csak egy nőgyűlölő hozzászólása ez!!

2016. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

engem nem érdekel az egzisztencia azon felül, hogy az enyémet ne veszélyeztesse.


de amit írsz, nagyon kényelmetlen, csak a lakásodon kívül tudtok találkozni, ha kettesben szerettek lenni. ráadásul aki egyedül él, nagyobb valószínűséggel önálló, ami vonzó.


ez az összebújás, nem szex is fura nekem.


nem mindegy, mennyire átmeneti a helyzet. mindenkit neked kell eltartanod, vagy van remény közös albira. tényleg kapcsolatot akarsz, vagy csak kisírni magad.

2016. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között ne nagyon álmodozz...
2016. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Esélytelen, 20 év felett minden nő elvárja, hogy külön élj a szülőktől.
2016. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21 évesen élek együtt a családommal és sok pasinak már ezzel is problémája van, hogy miért nem egyedül vagy barátnővel...
2016. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!