Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a külső vonzalom kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső vonzalom kell egy kapcsolathoz akkor hogy lehet olyan sok előnytelen csúnya külsejű pasinak barátnője?

Figyelt kérdés
Pénz nem játszik közre
2016. jan. 28. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy ízlések és pofonok különbözők. :-)
2016. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ami valakinek csúnya, az másnak szép.
2016. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A szépség relatív, és lehet, hogy találtak valami részletet, ami tetszik neki, pl. hang, szem, vagy haj stb.. De ettől még összességében lehet csúnya az illető. Aztán néha a csúnya fiúk kifejezetten sármosak tudnak lenni. Van némelyiknek valami titkos vonzereje.
2016. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
'nekik'-et akartam írni
2016. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
az én páromnak gyönyörű szemei vannak, nem csúnya, csak vékony és alacsony, tök átlag arccal. De gyönyörű szemei vannak:-)
2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
rondákhoz is lehet vonzódni :))))
2016. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen pasira mondod azt, hogy előnytelen külsejű, csúnya?
2016. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van, vagy van pénze, és az mindent elfed, (mint nő írom le, ne legyünk naivak.) Múltkor én is álltam a plázában, mellettem egy irtó ronda pasi, néztük az ékszerbolt kirakatát mindketten. Kijött egy tipikus plázacica a mosdóból, és a pasihoz ment oda. Kérdezte a srác, hogy na, akkor választottál? És belibbentek a környék legdrágább ékszerüzletébe...


A másik, hogy nem minden nő ízlése egyforma. Nekem is volt olyan pasim, aki az összes barátnőm szerint csúnya, (hála istennek :D ), és el nem tudták képzeli, mit eszek rajta. Én meg megvoltam őrülve a barna szeméért, a nagy orráért, meg a széles álláért, mert annyira férfias.

2016. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi nők nem úgy kamaszodunk, hogy van egy-két női magazin, ahol tökéletesre photoshoppolt pasikat mutogatnak, és megmutatják, milyen arcot és alakot kell szépnek látnunk.

Mi csak úgy nézzük a pasikat, és eldöntjük, hogy az tetszik, ez nem. Mindenkinek saját ízlése van.

Ma a pasik 99%-a tíz nőből ugyanazt tartja a legszebbnek, de ha a nőket kérdezed, sem alkatra, sem arcra nem fog mindnek ugyanaz tetszeni.

2016. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan tipusú férfiak akik nem nevezhetőek jóképűnek viszont nagyon sármosak tudnak lenni.Ez a sárm veri a szépséget.

Engem rengetegen néznek modellnek különben..grátiszban mindenkitől megkapom,hogy gyönyörű vagyok.(Ettől független nem érdekel különösebben,sokszor zavaró is.)Viszont nekem eddig csak egy "szép" barátom volt.Kiszerettem belőle,mert nem volt megbenne a jókülleme miatt az,ami a "kevésbé"előnyös külsejű pasikban meg van;A sárm,és a szerénység!


(Ezzel ellenben a többi barátom mások szerint átlagos vagy éppen "csúnya" volt.Viszont a kisugárzásuk és a viselkedésük többet ér,mint egy félisten külsővel rendelkező nagyképű vagy éppen egoista férfié.(Pár választásnál különben sem a külső a fő szempont,hanem az,mennyire bízható meg a fél;mennyire lehet rá felnézni.Szóval a bizalom;tekintély és az intelligencia)

Tehát a felszín alá kell nézni,nem mindegy mi rejlik ott :)

Erről ennyit!

2016. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!