Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik pasi tálal könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi tálal könnyebben csinos nőt csúnya de nagyon gazdag vagy szegény de nagyon helyes jó pasi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kettő közötti
2016. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az tálal könnyebben csinos nőt, amelyik kannibál.
2016. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a csúnya,de nagyon gazdag,mivel itt nem a vonzalmat kell kiváltanod a nőkből,hanem pénz utáni érdeklődést,azt meg nem nehéz.
2016. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szegény,de nagyon helyes pasi sokkal könnyebben talál.

Sokan nyafognak,hogy a nőknek milyen fontos a pénz, de baráti körből úgy látom,hogy a külső jobban számít.

L21

2016. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik se csak ha gazdag és jól néz ki
2016. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

De nehéz 39%-os...Pincérnő vagyok egy freqventált helyen lévő "menő" bisztróban Budán.

Nos most napi szinten ostromolnak a pénzes férfiak..van aki mindennap benéz miattam és azt ecseteli mennyit keres havonta,mikor megy utazgatni stb.stb.Én csak mosolyogni tudok magamban.Elég szánalmas,hogy egyesek (sajnos jó sokan) hisznek ebben a sztereotípiában...

Tehát nem! Engem a ronda de pénzes férfiak nem vonzanak,de még a sármos-pénzesek sem.

Nekem egy normális,intelligens figyelmes férfi kell aki nem azzal szeretne lenyűgözni,hogy ismeretlenül elvinne Spanyolországba.

N21

2016. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

#6

Őrülök neki,de nem ti vagytok többségben,tehát nem változtattok a tényen.

2016. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tőlem a múltkor facen egy csaj elsőként azt kérdezte, milyen felsőfokú végzettségem van, a későbbiekben pedig ő maga ismerte be, hogy azért érdekelte a végzettségem, mert az alapján jobban tudja, mennyit keresek...
2016. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6: Mivel ilyenkor körökben mozogsz a munkádból fakadóan, előbb-utóbb úgyis be fog törni téged valamelyik pénztojó macsó, akinek számodra rokonszenvesebb lesz a dumája. Tehát miről beszélünk?
2016. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jav.: Mivel ILYEN*


Sorry!

2016. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!