Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hány férfi van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány férfi van itt az oldalon, akinek sosem juthat barátnő csakis a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát belsőre minden oké, de annyira rossz a külseje, hogy a lányok még csak szóba sem állnak vele, hiába próbálkozik nagyon sokat.

2016. febr. 6. 16:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan, hogy belső minden oké, de olyan se, hogy külsőre minden katasztrófa.

A probléma inkább a kereslet-kínálat felborulása, de ezt bonyolult volna teljesen kifejteni.

2016. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező,neked csak ez a témád?

Tanulmányt írsz erröl vagy mi??

2016. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
1: Márpedig a külsőre teljesen katasztrófa megtestesült példánya vagyok. Egyetlen dolgot tudok kiváltani lányokból a külsőm miatt: a hányingert. És ezt rengetegen már meg is erősítették.
2016. febr. 6. 16:34
 4/44 anonim ***** válasza:
képet
2016. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
2: Már gondolkodtam rajta, hogy könyvet kellene írnom róla. :D 13 éve folyamatosan próbálok barátnőt szerezni, 1000 elutasítás felett járok, volt már néhány meredek szitu, csak az a baj, hogy az emberek a happy endet szeretik, ami az én esetemben sosem fog megtörténni, hiszen túl alacsony és ocsmány vagyok, hogy akár egy lány is képes legyen mellőzni azt, hogy mennyire undorítóan nézek ki.
2016. febr. 6. 16:37
 6/44 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, én is kb az a kategória vagyok, akit drótkerítés helyett alkalmazhattak volna a déli határvidéken a migránsokat visszatartandó, de azért jutottam már puncihoz bőven.

A lényeg, bár elcsépelt, mégis igaz: ne a nőkre koncentrálj, hanem magadra, a munkádra, a tanulásra, a sportra, a hobbidra. Ha így teszel, a nők majd jönnek maguktól, hidd el.

2016. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6: Az az elméleted buktatója, hogy ezekben jó vagyok. És tudod mennyit ér az én külsőm mellett? Semmit! 29 évesen azért már jó lenne legalább egy randit összehozni, de sajnos teljesen esélytelen csakis annak köszönhetően, hogy alacsony vagyok és undorítóan ocsmány.
2016. febr. 6. 16:41
 8/44 anonim ***** válasza:
64%

Oké, ez a fixa ideád, no probs.

Viszont akkor mi a terved?

El tudod képzelni, hogy legyen olyan nő, akinek felkelted úgy az érdeklődését, hogy szemernyi kétséget sem hagysz benne arról, hogy képtelen vagy elfogadni önmagad?

A nők támaszt várnak(meg szexet), de hogy számítson rád, ha neki kéne téged támogatnia?

Ezt gondold jól végig.

2016. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon sok,és ehhez még csúnyának sem kell lennie egy férfinak,annyi elég már,ha nem jóképűnek született.Na onnantól aztán bármit csinálhat,esélye sem lesz egyetlen nőnél sem.... :/

Én csúnya sem vagyok,ápolt igényes magamra,átlagos kinézet megvan.Így sem kaptam soha esélyt még egy randira sem nőtől...

24/F

2016. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
A tervem: próbálkozni tovább, hogy legalább elmondhassam, hogy én mindent megtettem. Amúgy nem én nem tudom elfogadni magam, hanem a lányok nem tudják tolerálni a külsőm. A kettő között azért elég nagy a különbség. Ha a sok próbálkozás után esetleg mégis összejönne egy lány, akkor nem maradna bennem kétség, mert legalább egy lánynak kellek. Nem az összesnek akarok kelleni, csak egynek, szóval ha az összejönne, már semmi problémám nem lenne, így nyugodtan támaszkodhatna rám.
2016. febr. 6. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!