Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat párt ha igen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat párt ha igen hogyan egy kislányos arcú nagyon vékony 161 cm magas 31 éves férfi?

Figyelt kérdés
A korombeli nőknek nem az ilyen pasik kellenek. Egy kövérre lehet mondani hogy fogyjon le de egy vékony akinek ilyen az anyag cseréje az nem fog meghizni pedig nagyon sokat eszek. És hogy tudok megnőni? Mit tudok tenni?
2016. febr. 10. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
semmit vannak 160 centis lányok is
2016. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

A 160 centi körüli lányok is 185+-os férfit akarnak mert nem olyan ciki vele megjelenni.

Tetszik vagy sem, a legtöbb nő még, ha nem is tudatosan, de úgy választ pasit mint egy táskát. Legyen praktikus, sokoldalú, kényelmes és jó legyen vele megjelenni a barátnők vagy barátok előtt, hogy irigykedve nézzék. Gyakorlatilag egy kiegészítőnek tartják és sajnos a "normálisnak" mondott lányok is.


Persze férfiban is megvan ugyanez. Ők többnyire a nem túl vonzó, de pénzes pasik akik olyan nőt tartanak maguk mellett amivel villoghatnak. Nagyjából mint egy sportautóval.


Szóval kérdező, szerintem 20 hozzád hasonló férfiból egy jó, ha talál magának olyan barátnőt akit kinézett és nem csupán beéri az első és egyetlen lánnyal aki hasonló okok miatt, kétségbeesetten kapcsolatba lép bárkivel aki mond neki két kedves szót és egy bókot.

2016. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nehezen. Kislányos arcod van még 30 fölött is, ez nem minden felnőtt nőnek jön be. Esetleg szakállal lehet próbálkozni, most úgyis divat, feltéve, ha nem tolt ki veled a természet ilyen téren, hogy nem nő. A nagyon vékony nekem azt jelenti, hogy sovány, ez akármilyen magasságnál hátrány lehet, de sporttal lehet rendezni (én is fogyásra vagyok hajlamos, és voltam sovány, sokat betegeskedtem is akkoriban, de a rendszeres mozgás megoldotta, és az egészségem is jobb lett).

A magasság egyéni ízlés kérdése, és nem kell egyből belőni, hogy akkor ilyen magasaknak biztos jó leszel, mert ettől nem függ. Ismerek magas nőt alacsony pasival, alacsony nőt magas pasial, magas nőt magas pasival, alacsony nőt alacsony pasival... Nem kell skatulyázni.

2016. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
igen, küldesz képet ? :)
2016. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

hát szerintem kicsi az esélye.

bár gyerekes nőknél, vagy elkeseredett nem túl szép csajoknál biztos lehet esélyed.

sajnos a természet kicseszett veled, de hát ez van nem lehet mindenki "tökéletes"

2016. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Hát, nem akarlak elkeseríteni... Minden bizonnyal találhatsz, de nagyon nehezen.


A magasságod is hátráltató tényező, de hogy mellette még kislányos arcod is van..és gondolom a vékony azt jelenti, hogy nagyon vékony, nem pedig a normális testalkat.

2016. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha 31 eves korodra nem talaltal komoly part mar nehez lesz...de semmi sem lehetetlen egyszer biztos megtalalod a parod te is...azon h kicsi vagy nem tudsz valtoztatni egyel sokat gyurjal esetleg hatha nagyobb darab leszel picit...
2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha alacsony vagy, az már nagyon negatív a lányok szemében, ha viszont mellé még ocsmány is vagy, akkor semmi esélyed. Én alacsony vagyok és ocsmány, és olyan rossz a külsőm, hogy egy lány sem bír rám nézni anélkül, hogy ne kapna hányingert.
2016. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Akinek igazán bejössz annak nem ez fog számítani. Aki meg csak a külsőd miatt járna veled, mert jól néznél ki, azzal jobb is ha nem járnál, felszínes kapcsolatok tömkelegét élik manapság.
2016. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, találhat. Sok pénzzel.
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!