Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki a legtöbb nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki a legtöbb nő a társkeresőbe, hogy átlagos vagy sportos testalkatú fit akar? A vékony, elhízott, macis alkatúakkal mi a baj?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Akkor neked is elmondom, hogy felfogd:


Mindenkinek más az ízlése más tetszik. Ízlések és pofonok.

Én se írnám ki, hogy elhízott srácot szeretnék magamnak párnak, mert undorodom tőlük, nem ők számomra az ideálisak. Vékony sportos nőként hagyj ne legyen már egy macis, elhízott barátom, oké? Az ideálom nekem a vékony, sportos srácok.

2016. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem vonzóak.

18/L

2016. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek mas izlese van szimplan igy ennyi :)
2016. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem inkàbb a nagy darab kicsit macis tipus jön ne legyen annyira elhízott de ha van rajta kis felesleg nem zavar a nagyon vékony férfiak viszont egyàltalàn nem jönnek be nekem...
2016. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert a legtöbb nőnek ők vonzóbbak, mint a kövérek.
2016. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem kiírják, hanem bejön egy lista, és abból a számukra LEGIDEÁLISABB verziót jelölik meg. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy minden mástól elzárkóznak. Emlékeim szerint én is azt jelöltem meg, hogy "átlagos" férfit keresek (a sportosak annyira nekem nem jönnek be). Ehhez képest volt már életemben vékony pasim is, meg mackós is.

Nem kell ezt ennyire túldimenzionálni.

Amúgy a férfiak sokkal válogatósabbak az alkatot illetően. :)

2016. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem macis alkatú barátom volt majdnem 6 éven keresztül. 21/N
2016. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 aperitif ***** válasza:
83%

Mert az tetszik nekik. A legtöbb férfi is azt írja ki, hogy átlagos, vagy karcsú lányt keres.


Nekem mondjuk a nagydarab, testes pasik jönnek be, de ez soha nem volt szempont a párválasztásban.

2016. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más az ízlése. Úgy, ahogy a legtöbb férfi vékony vagy átlagos nőt akar magának, a nők java meg átlagos vagy sportosat. Persze kivételek mindig vannak...de kevesebb a kereslet a vékony/dagadt pasikra vagy dagadt/izmos nőkre...
2016. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi nő jelöli meg preferenciaként a kövér férfit, mint ahány ffi a kövér nőt kb.
2016. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!