Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nincsenek tisztába a pasik önmagukkal?

Figyelt kérdés

Több pasival, beszéltem ismerkedtem innen is, máshonnan is. Mind mondták, hogy nekik milyen jó a bensőjük, mennyire kedvesek, rendesek, külsejük miatt nem akarják a pasik stb.

Hát érdekesen látják magukat az tény, mert ezek a rendes pasik elég gázok.

Van aki tök érdektelen egy idő után, van akiből kibukik hogy szexet akar. volt akivel randiztam is és olyan bunkón viselkedett, idióta beszólások, "jaj hugyoznom kell" és társai. Aztán hisztiztek, szerelmet vallottak egy nap után és még sorolhatnám azokat a szuper jó benső tulajdonságokat. És ilyen bensővel a külsejükre hivatkoznak kicsit érdekes ez nekem.


2016. febr. 12. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
tényleg ennyire :D
2016. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
itt is csak idiota a legtöbb aki rád ír ,társkeresőn próbálkozz
2016. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos sokszor csak felszínes marketing szövegeket használnak, tettek nélkül. Érdektelenséget én is tapasztaltam, de főleg azt, hogy az elvárások bőven magasak még ismerkedés periódusban és egyszerűen nem szándékoznak tudomást venni arról, hogy a párjuk olykor nehezebb helyzetekben lehet. Így viselkednék éppen azok a srácok, akiknek az anyukájuk fullosan kiszolgálta, s még tizenévesen is kitörölte mindenüket.

Olcsó módon csak a megnyugvást eröltetik rád ahelyett, hogy a kisujjukat mozdítanák azért, hogy egy-egy jó szóval, empatikus hozzáállással segítsenek. De olyat is láttam már, akik "férfi" létükre a nehézségekkel küszködő nőkön lovagolnak, azoknak viselkedésére világítanak rá mindig. Az ilyenekkel nem szabad soha foglalkozni, s főleg ezt a fölényeskedést elfogadni. Nyugodtan lehet állítani, hogy az ilyenek érzelmileg agresszívak és vissza lehet őket küldeni a tesójukhoz, hogy bírkózzanak azzal, ne veled, egy nővel.

2016. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, a kedvencem, mikor magát átlagosnak írja le és mivel ő átlagos jogosnak érzi az igényét a szép barátnőre.


Aztán kiderül, h nagyon nem átlagos, hanem jóval az alatti. Még éppen nem ronda, de a vonzótól nagyon messze van. Persze ő az istenért szóba nem állna átlagcsajjal, mert neki arra fel se áll.

2016. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire. De nem csak a psik, az embereknek úgy általánosságban borzasztó torz az önképük.
2016. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Női nemből sem jobb a felhozatal. Szóval sepregessen mindenki a saját háza környékén.
2016. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez neked randizni kell velük?! :-o

Nekem ez abból is lejön, amit ide írnak.


Mondjuk én azon szoktam megdöbbenni, hogy a külsejüket mennyire fölébecsülik. Azt írja, hogy átlagos. Nagyon messze áll tőle. Ami nőként nekem átlagos, arra már fúj, hogy műmájer meg díszb..uzi.


A csajokat pont fordítva osztályozzák.

Az átlagos nekik már csúnya, a molett zsírdisznó, mikor átküldöd egy topmodell smink nélküli képét, arra írja hogy átlagos.


Ezért nincs csajuk. Túl jó nőkre vágynak, nulla energiabefektetéssel, hogy kiélhessék a szexuális vágyaik.


Járni csak bombanővel!


Közben meg örülhetnének, ha egy hozzájuk hasonló csajt találnak. Tehát átlag alatti külső, és átlagos belső, meg elég butácska.


Nagyon nem látják hányas a kabát.

2016. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rám a csajok szokták mondani, hogy kedves vagyok és előzékeny... Nem tartom magam ilyennek és én is utálom, mikor itt jönnek azzal a srácok, hogy ők kedvesek, megy normálisak stb és a csajoknak mindig a macsók kellenek... Eleve, ha valaki önmagát magasztalja, az egy nagyképű egoista...

Egy nagyon jó barátom is azok közé tartozik, aki szerint minden nő k. És minden nőnek csak a jóképű ostobák kellenek, de nem veszi észre magát, hogy akármilyen csaj megy oda hozzá, vagy ő a csajhoz... Star Warsról, marvel univerzumról, migránsokról, zsidókról, összeesküvés elméletekről tud csak magyarázni... Hát ott is hagyja mindenki...

Feleségemnek van egy gyereke előző házasságából, mindig azzal támad a srác, hogy a csaj rámakaszkodott a pénzemért...

2016. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezek az eltévelyedett pasik nagyon nyomulnak a téves elképzeléseikkel,szinte tukmálják magukat a nőkre és emiatt úgy tűnik mintha nagyon sokan lennének ilyenek.

Egy két lábbal a földön álló férfi többször is meggondolja,hogy privát üzenetet írjon egy nőnek,amíg az eltévelyedettek rakásra gyártják a zaklató üzeneteket,így aztán olyan mintha öt pasi száz puskából lődözne.

2016. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy "férfi" oda megy egy hölgyhöz bárhol, szerintem a "férfiak" nem neten ismerkednek... Max nagyon nagyon kis mennyiségben.
2016. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!