Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg hogy valóban rossz ember vagyok-e?

Figyelt kérdés
A családom szerint rossz ember vagyok. Azt mondják rám nem vagyok se kedves, se aranyos, se mosolygós úgy hogy ne is csodálkozzak hogy nincs fiúm. De amúgy barátnőim sem voltak soha. n/24
2016. febr. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"nem vagyok se kedves, se aranyos, se mosolygós"

Nem ezektől leszel jó ember.

2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy "rossz ember" meg "jó ember". Csak simán emberek vannak, jó és rossz tulajdonságokkal, kinek ebből van több, kinek abból, és ez minden egyénnél folyamatosan változik. Nem létezik olyan személy, aki 100%-ban jó, vagy rossz lenne, max a gagyi filmek papírkarakterei között találhatunk ilyeneket.
2016. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere el velem misére minden héten, nagyon gyorsan kiderítjük a dolgot
2016. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek miatt nem vagy rossz ember. én se vagyok se kedves se aranyos és csak a hozzám közel állókra mosolygok, mégis van párom. de barátságokat én se tudtam soha fent tartani. 20N
2016. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert olyan emberek mondják azt rólad, hogy nem vagy se kedves, se aranyos, se mosolygós, akiknek semmi okuk arra, hogy hazudjanak neked, ergo csak az igazat mondják, bár gondolom a kérdés célja az, hogy minél több itteni nyomi megsajnáljon és hízhasson az egód.

Önmegválaszolás level 9000

2016. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Aki a gyerekéről/testvéréről/rokonáról ilyet mond, az vagy torzult személyiségű, vagy nagyon komplexusos. Szerintem döntsd el te magad, hogy milyen ember vagy, a saját lelkiismereted alapján. És ha társaságra vágysz, akkor keress társaságot :)
2016. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zeusz89 ***** válasza:

26 évesw férfi vagyok és nekem is ezt mondják!

Bunkó, kedvetlen, boldoggá tehetetlen, stb!

Nem mondom, néha elvetem a sulykot de szerintem nincs igazuk!

Minden esetre elgondolkodtató, hogy nem volt még komoly kapcsolatom és szerintük ezen tulajdonságaim miadt van!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!