Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti száz random pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti száz random pasiból hánnyal állnátok szóba ismerkedési céllal? (csak ha külsőt nézzük)

Figyelt kérdés
pl száz pasit láttok utcán rendezvényen, abból nektek külsőre hány jönne be?
2016. febr. 25. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt igy honnan a francbol tudjam??:-)
2016. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nem szoktál utcán menni? Nem szoktál olyan rendezvényre menni ahol sok a korod béli férfi? Biztos látod kb.-ra hogy ez bejön az nem, így talán egy kb. értéket tudsz mondani.
2016. febr. 25. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
0 mivel utcán nem ismerkednék soha.
2016. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100 random pasiból lehet, hogy 100-al, lehet, hogy 0-val. Azé' random.
2016. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Passz.

Lehet, hogy 99, lehet, hogy 0. Pedig szerinted mindkét csoport egyforma.


És SOHA nem a külső az egyetlen, amit nézek egy emberen. A beszéde, mozgása, stílusa stb. mind sokat hozzátesz az első benyomáshoz.

2016. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs... Az utcán egyáltalán nem szoktam megnézni az embereket, de még úgy rendezvényeken se nagyon. Munkahelyen inkább, ismerősi körből. De ott meg közel sincsenek ennyien, hogy egy értelmes számot tudjak mondani.
2016. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Passz... Eléggé függ a helyzettől. Mondjuk egy nyugdíjasklubban valószínűleg 100-ból 0.
2016. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a kulsot nezzuk, akkor kb 5-10-el, de azert mert nekem az alternativ pasik jonnek be, rockerek, hippiek. Ezekbol meg keves van.
2016. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre választ adni. Attól is függ, melyik utca :)

És nem, nem szoktam olyan szemmel nézni a pasikat, hogy ez bejön, az meg nem. Nem érdekel, ő csak egy ember, aki elmegy mellettem az utcán, minek túráztassam magam ilyesmin?

2016. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!